Noro je opět podezřelý z vraždy. Tentokrát je to mimořádně vážné

Za sklem (6) - upoutávka

Seriál Za sklem, inspirovaný skutečnými událostmi, pokračuje. Napětí mezi kolegy Maxem a Norem stoupá. Noro míří na schůzku s Bongrádem, nachází ho ale mrtvého a sám se stává hlavním podezřelým. Mezitím někdo unesl ženu kolegy Davida. Její nalezení se okamžitě stává prioritou. Nenechte si ujít další díl krimiseriálu Za sklem.

PŘIPOMEŇTE SI, O CO ŠLO V PŘEDCHOZÍCH DÍLECH

O co půjde tentokrát? Na místě činu ho zadrží zakuklenci a Maxo ani Zora netuší, co se děje. Vyšetřování vede přímo inspekce ministerstva vnitra a své důkazy si nechává pro sebe. Situaci komplikuje zmizení Leny, které s celým případem souvisí.

Maxo se přiznává Zoře

Při prohlídce jejího bytu se najdou stopy násilí a střelby. Policie má podezření, že Lena byla unesena nebo zavražděna. I když mu to není příjemné, Maxo se Zoře přizná k intimnímu poměru s Lenou. Zoru to nepříjemně překvapí a obává se, že inspekce bude brzy vyšetřovat oba její nejlepší vyšetřovatele.

Obava se změní na jistotu, když expertiza potvrdí, že v bytě Leny se střílelo z Maxovy staré služební zbraně. Přichází čas, kdy si Maxo s Norem musí říci pravdu. Elitní policisté vyhlásili podsvětí válku.

Více uvidíte v 5. premiérovém dílu seriálu Za sklem v úterý ve 22.10 na Primě.

Seriál Za sklem přináší příběh elitních policistů Tibora Maxovského (Tomáš Maštalír) a Norberta Višvádera (Ján Koleník), které boj za spravedlnost nakonec postaví proti sobě. Po brutální vraždě kolegy slibují vdově, že najdou a usvědčí jeho vrahy. Vyšetřování postupně odhaluje pozadí organizovaného zločinu, který sahá od drog přes pašování uprchlíků až k únosům a vraždám. Snahu elitních policistů usvědčit pachatele komplikují neomezené finance a propojení organizovaného zločinu až na nejvyšší místa. Na začátku je důvěra, ale později pravdu nahradí strach, zákon vystřídá síla a spravedlnost je koupena. Není jasné, kdo stojí na straně zákona a kdo nakonec zradí.

Slovenský seriál 2016

Režie: Peter Bebjak, Zuzana Marianková, Róbert Šveda

Hrají: Ján Koleník, Tomáš Maštalír, Kamila Magálová, Milan Ondrík, Juraj Loj, Rebeka Poláková, Jiří Bartoška

PŘEČTĚTE SI TAKÉ Jak si Jiří Bartoška užil roli mafiána Slánčíka v krimi Za sklem

Sdílejte článek