Can Yaman ze Zasněné lásky půjde nedobrovolně dohola! S vlasy plánuje velkou věc

Turecká hvězda seriálu Zasněná láska, kterou můžete vidět každý den na Prima LOVE, přerušuje v lednu 2020 hereckou kariéru. S tím se ponese i změna image, kterou opláčou hlavně jeho fanynky.

Herec Can Yaman, jehož můžete znát z tureckého seriálu Příchuť lásky nebo Zasněné lásky, patří mezi nejobletovanější herce v Evropě. Seriál Zasněná láska oslavil televizní úspěch nejen v Turecku, ale i ve Španělsku, Řecku, Itálii a Francii. Třicetiletý herec je v této době na vrcholu kariéry, jenže podle tureckých zákonů musí jít na vojnu.

SERIÁL ZASNĚNÁ LÁSKA JE ONLINE. TADY JI MŮŽETE SLEDOVAT

Hvězda Zasněné lásky změní image z donucení

Jak už jsme vás informovali, vystudovaný právník a turecká hvězda se v lednu 2020 podle médií bude muset odebrat do vojenské služby, která je v Turecku povinná.

Informace, že se Can Yaman chystá na vojnu, způsobila už toto léto u fanynek vlnu nevole, a tak herec musel začít jednat. Na svých sociálních sítích vydal několik videí, kde se rozhodl fanynkám vysvětlit, proč se rozhodl pro vojnu. Vysvětlil, že vojna není taková tragédie, jak si zastánci herce myslí.

Čerstvý třicátník nebyl otázkami na vojnu ušetřen ani při podzimním turné po západní Evropě, když propagoval seriál Zasněná láska. A jeho rozhodnutí je z odpovědí během tiskové konference ve Španělsku dostatečně značné. Nástup na základní vojenskou službu si rozhodně nerozmyslel.

NA JAK DLOUHO PŮJDE CAN YAMAN NA VOJNU?

Hercovy vlasy půjdou na dobrou věc

Ženy, dívky a novinářky tak napadá, jestli se Can Yaman bude muset vzdát svého účesu, který ho z oblíbeného herce v Turecku vystřelil do celosvětové pozice herecké hvězdy. Co na to sám herec, jenž novou image budoval speciálně pro stejnojmennou roli v Zasněné lásce?

"V rámci vojenské služby v Turecku pro mě není možné, abych si tento účes nechal. Jsem povinen vlasy ostříhat. Díky tomu se mi ozvalo několik neziskových organizací, jež pracují s lidmi, kteří potřebují pomoci. Mohl bych jim tak darovat svoje vlasy, speciálně lidem, kteří trpí rakovinou," vysvětlil herec, kterého média poslední měsíce díky úspěchu Zasněné lásky příliš nešetří.

Can Yaman je momentálně pod drobnohledem tureckého bulváru, kterému neunikne nic. Samozřejmě se spekuluje o tom, zda Can Yaman společně s hereckou kolegyní ze Zasněné lásky spolu mají (nebo měli) milostný vztah.

Média se ale zabývají i tím, jakého původu je sám herec, jelikož se dlouhou dobu psalo, že je Can Yaman původem Albánec, ale herec měl letos v červnu možnost vše vysvětlit na pravou míru, sám sebe popisuje jako muže, který má předky poněkud blíž k střední Evropě, než by se dalo čekat.

PŮVOD CANA YAMANA ZE ZASNĚNÉ LÁSKY SE DOZVÍTE TADY

Zasněnou lásku můžete sledovat každý den na Prima LOVE po 16. hodině.

SERIÁL ZASNĚNÁ LÁSKA JE ONLINE A ZDARMA DOSTUPNÝ V ARCHIVU ZDE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.