Exkluzivní video Zasněné lásky: Can pořádně vyškolí Sanem!

Už dnes uvidíte další díl tureckého seriálu Zasněné lásky a znovu se tak setkáte se svými oblíbenými postavami. Ředitel reklamní agentury Can je zamilovaný do jeho podřízené, mladičké a věčně zasněné Sanem. Ta s jejich láskou a emocemi obecně neumí moc nakládat. Vyhlásí mu válku a rozhodne se být chladná k jeho citům, jenže to netuší, co udělá sexy Can. Podívejte se na exkluzivní video právě teď!

Zasněnou lásku můžete sledovat každý den v premiérových dílech od 16.00 na Prima LOVE. V 17.00 pokračujeme další premiérovou epizodou. A pokud nestíháte sledovat všechny díly během televizního vysílání, můžete se zdarma podívat v našem archivu iPrima.cz.

Sexy krok Cana v Zasněné lásce

Bývalý fotograf a ředitel reklamní agentury Can je až po uši zamilovaný do krásné Sanem. Nezkušená Sanem však netuší, jak má nakládat s tak velkou láskou. Navíc je zapletena do lži, kterou po ní chtěl Canův bratr Emre. Láska se sexy šéfem je tak komplikovaná víc než dost a Sanem se rozhodla ji ukončit už v zárodku.

DRAMA MEZI HERCI ZASNĚNÉ LÁSKY? CAN YAMAN NAPSAL VZKAZ PŘEDSTAVITELCE SANEM

Can si je jistý, že Sanem jeho city opětuje, nechápe, proč se vztahu vyhýbá. Během velké hádky se rozhodne Sanem vyhlásit válku. Takovou, které se zkrátka nedá odolat...

Podívejte se na exkluzivní video z 40. dílu Zasněné lásky:

Všechny epizody Zasněné lásky můžete sledovat online na iPrima.cz.

PROČ JE CAN YAMAN, HEREC ZE ZASNĚNÉ LÁSKY, PŘÍRODNÍ ÚKAZ?

10 VĚCÍ, KTERÉ NEVÍTE O HVĚZDĚ ZASNĚNÉ LÁSKY

O čem je Zasněná láska?

Pro ostatní z její rodiny je jenom bláznivým snílkem. Ale půvabná a veselá Sanem, která se nebojí dát všem najevo, co cítí, má osudem předurčen život plný romantiky a zábavy. V istanbulské čtvrti Kuzguncuk si vytvořila svůj vlastní svět protkaný veselými kousky, které nezadržitelně dopadají na všechny kolem. Sanemina dobrodružství začínají v obchodě jejího otce. Po dvou letech strávených výukou chovu slepic Sanem neví, co si má počít. A tak každé ráno vstává s úsvitem, aby pomohla otci.

Sanem se osamostatní a potká lásku

Nešťastný Zebercet miluje Sanem a nevědomky ji motivuje k tomu, aby utekla do světa. Když jí jednoho dne požádá o ruku, rodina rozhodne: „Vdej se, nebo si najdi opravdovou práci!” A Sanem, zděšená noční můrou společného života se Zebercetem, poslechne... Ještěže má úspěšnou, rozumnou, starší sestru Leylu, která pracuje pro jednu z největších reklamních společností v celém Turecku a touží dostat se do jejího vedení. Sanem vyrazí za ní a rychle poznává bouřlivý svět lásky. Setkává se majitelem firmy Azizem a jeho syny Emrem a Canem a zjišťuje, že jeden z nich se chystá převzít rodinný byznys.

Aniž by to někdo věděl, Aziz je vážně nemocný a nechce nechat společnost mladšímu Emremu, který na to podle něj nemá. Starší Can, to je jiná! Jablko nepadlo daleko od stromu. Can je pohledný, charismatický, sebevědomý… Jenže Can je také slavným fotografem zvyklým cestovat po světě a vázat se na jedno místo a přebírat rodinnou firmu se mu vůbec nechce. Sanem se naneštěstí nechá přesvědčit, že Can je zlý. Využije Emreho nabídku splatit otcovy dluhy a pomůže mu s pletichami proti Canovi. Přesto jí tenhle „zloduch” padne do oka. Když se jejich životy střetnou, Sanem ukáže Canovi něco, co nikdy nepoznal – pravou lásku. Začíná dobrodružství, které změní nejen jejich životy, ale i životy všech ostatních.

Zasněnou lásku sledujte každý den na Prima LOVE od 16.00!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.