Seriály a filmy

25. listopadu 2019 13:49

Petra Kloidová

Turecká Zasněná láska má premiéru už v sobotu na LOVE. Podívejte se na video!

Turecký seriál Erkenci Kuş má v Čechách premiéru pod jménem Zasněná láska. Tu můžete sledovat od 30. listopadu na Prima LOVE každý den. Barevný a veselý seriál s pozitivní atmosférou, který vypráví o velké lásce s humorem, budete moci vidět i online. Podívejte se na ukázky ze seriálové premiéry.

Už tuto sobotu po 16. hodině uvidíte premiéru tureckého seriálu Zasněná láska.

Barevná, veselá, humorná a tajemná podívaná, to přesně nabízí turecký seriál z roku 2018. Zasněná láska pokračuje v atmosféře úspěšné Příchuti lásky. V novém seriálu se totiž můžete těšit na herce z této telenovely. Can Yaman pokračuje v roli neohroženého a svůdného podnikatele. Po natáčení Příchuti lásky ale kompletně změnil image, což můžete vidět na první pohled. Krátký sestřih odkazující na úspěšného podnikatele vyměnil za dlouhé vlasy v hipsterském uzlu. A podle dostupných informací a jeho sociálních sítí, Can Yaman strávil veškeré volno v posilovně.

POZNEJTE VŠECHNY POSTAVY SERIÁLU ZASNĚNÁ LÁSKA

Láska je ta zasněná

Když Sanem zjistí, že ji rodiče chtějí provdat za jejího neúnavného nápadníka, rozhodne se osamostatnit a najít si práci. Začne pracovat v reklamní agentuře, a její sestra doufá, že jí zde nešikovná dívka neudělá ostudu. Ani jedna netuší, že zde Sanem potká svou osudovou lásku...

Can je pohledný, charismatický, sebevědomý… Jenže Can je také slavným fotografem zvyklým cestovat po světě, takže usadit se a přebírat rodinnou firmu se mu vůbec nechce. Sanem se naneštěstí nechá přesvědčit, že Can je zlý, což se jí snaží nakukat její okolí...

POZNEJTE POSTAVU CANA ZE ZASNĚNÉ LÁSKY LÉPE

Takže osudová a komplikovaná láska je na světě.

Turecký seriál Zasněná láska můžete sledovat od soboty 30.11. na Prima LOVE po 16. hodině.

Seriál Zasněná láska najdete také online v našem archivu iPrima.cz


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.