Seriály a filmy

26. listopadu 2019 13:49

Petra Kloidová

VIDEO: Sexy herec z Příchutě lásky předvede v  Zasněné lásce nespoutaného fotografa

Can Yaman momentálně ovládá ženská srdce na Blízkém východě. Turecký seriál Erkenci Kuş, v českém znění Zasněná láska, má premiéru 30. listopadu na Prima LOVE. Seriál s pozitivní atmosférou, který vypráví o velké lásce s humorem, budete moci vidět i online. Turecký herec kvůli této roli kompletně změnil image! Jaká je jeho postava v tureckém seriálu Zasněná láska?

V sobotu 30. listopadu po 16. hodině uvidíte premiéru tureckého seriálu Zasněná láska, který se začal natáčet v roce 2018 a po světě slaví velké úspěchy.

Televizní seriál kombinuje zábavnou a humornou atmosféru s tajuplným vztahem dvou hlavních hrdinů. Zasněná láska pokračuje v náladě úspěšné Příchutě lásky, mimo jiné i proto, že hlavní mužskou postavou ztvárňuje herec Can Yaman.

I stejnojmenná postava Cana v Zasněné lásce má podobné atributy jako jeho charakter z Příchutě lásky. Can je v Zasněné lásce ambiciózní, tajemný a vede poměrně osamělý život, který není pro každého. Finančně zajištěný fotograf, jenž cestuje po celém světě, miluje svoji svobodu, která mu bude kvůli rodinné firmě brzy odepřena.

Skok z Příchutě lásky do Zasněné lásky

Can Yaman relativně brzy naskočil po dotočení Příchutě lásky na natáčení Zasněné lásky, a tak bylo jasné, že se jeho image musí změnit, aby příliš neodkazoval na Příchuť lásky.

Slavného tureckého třicátníka tak uvidíte v Zasněné lásce jako zarostlého hipstera, který se snaží byznys kombinovat s dobrodružstvím.

POZNEJTE VŠECHNY POSTAVY SERIÁLU ZASNĚNÁ LÁSKA

To naznačuje i první scéna v Zasněné lásce. Jak autoři televizního pořadu představili hlavní mužský charakter? Velice stylově, takto vypadá vůbec první scéna Cana v seriálu.

Podívejte se sami:

Ani hlavní představitelka si, co se trendů týče, nemůže stěžovat. Její přístup k životu je ale rozhodně naivnější než u ambiciózního Cana, jenž si bere od života to, co chce.

Podívejte se na věčně zasněnou Sanem, kterou poznáte už během znělky seriálu:

Mladá a okouzlující Sanem zjistí, že ji rodiče chtějí provdat za jejího neúnavného nápadníka, rozhodne se osamostatnit a najít si práci. Začne pracovat v reklamní agentuře a její sestra doufá, že jí zde nešikovná dívka neudělá ostudu. Na pár zábavných trapasů dojde, ale hlavně přijde osudové setkání...

Can je pohledný, charismatický, sebevědomý… Jenže Can je také slavným fotografem zvyklým cestovat po světě a nevázat se na jedno místo, takže přebírat rodinnou firmu se mu vůbec nechce. Sanem se naneštěstí nechá přesvědčit od okolí, že Can je zlý...

Turecký seriál Zasněná láska můžete sledovat od soboty 30. 11. na Prima LOVE.

Seriál Zasněná láska najdete také online v našem archivu iPrima.cz


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.