Zasněná láska: Nezačíná chování Cana nahánět strach?

Zasněná láska a příběh zamilovaného Cana a Sanem pokračuje mílovými kroky. Can se dozvěděl další lež, kterou mu Sanem zatajila. Zachoval se ale správně?

Na Sanem nedávno praskla další lež, která byla pro pravdomluvného Cana poslední kapkou. Šéf reklamní agentury se dozvěděl, že Sanem prodala práva na její parfém Fabrimu, který touží nejen po parfému, ale hlavně po Sanem. Takovou představu Can nesnesl a kvůli napadení vypočítavého Fabriho dokonce na chvíli skončil ve vězení. Sanem nakonec sama od sebe kývla na Fabriho nabídku, aby Cana zachránila.

Ztráta důvěry jako největší zločin

Can se cítí zrazen a jeho důvěra k Sanem se po tom, co vše zjistil, kompletně vytratila. Pro Cana je důvěra jedním z nejdůležitějších předpokladů vztahů, protože sám ji v dětství ztratil, když ho opustila vlastní matka. Pravdomluvnosti a upřímnosti si tak váží nade vše. Problémem je, že už počátek vztahu mezi Sanem a Canem je založen na několika lžích, které se točí chronicky v kruhu a pro Sanem je obtížné z něho vystoupit. Sanem často není pánem situace.

Násilný Can?

Když Sanem tuší, že je něco špatně, rozhodne se navštívit chatu, kam Can často sám jezdí přemýšlet o životě. V ní však najde rozzuřeného Cana, pro kterého přestala existovat. Can je viditelně fyzicky zcela pohlcen vztekem, chová se cholericky.

Nedokáže připustit, že Sanem se ho akorát rozhodla zachránit z vězení. On to vidí jako totální zradu důvěry, kterou si nechce nechat vymluvit. Sanem vůbec neposlouchá a je vzteky bez sebe. Ve scéně dokonce existují momenty, kdy je vidět, že se Can svému vzteku neumí ubránit ani fyzicky. Z jeho jednání jde strach. Ani v dalších dílech se Can nehodlá uklidnit, ačkoliv jde často o hodně komické scény, kdy se hádá s Canem nebo bojuje o Sanem s novým mužem na scéně. Jeho nekontrolovatelný vztek je však nepřehlédnutelný.

Podívejte se na video:

Kdo je Can Yaman, herec ze Zasněné lásky?

Can Yaman je třicetiletý herec, jenž vystudoval práva. Mimo jiné patří mezi nejobletovanější herce Turecka a vypadá to, že ho čeká mezinárodní kariéra. Yaman hraje hlavní mužskou postavu v seriálu Zasněná láska. Sedmadvacetiletou krásku Demet Özdemir (Sanem) spojují s Canem Yamanem už od začátku natáčení seriálu, ačkoliv romantický vztah oba herci popírají. Herec však v rozhovorech uznává, že oba dva během natáčení pojila výrazná chemie. Ta je samozřejmě vidět.

SERIÁL ZASNĚNÁ LÁSKA JE ONLINE. TADY JI MŮŽETE SLEDOVAT

JAKÁ JE NEJOBLÍBENĚJŠÍ EPIZODA ZASNĚNÉ LÁSKY CANA YAMANA? PŘIZNAL, KDY SE NEJVÍC ZASMÁL

10 VĚCÍ, KTERÉ NEVÍTE O HVĚZDĚ ZASNĚNÉ LÁSKY

Zasněnou lásku můžete sledovat každý den na Prima LOVE po 16. a 17. hodině.

SERIÁL ZASNĚNÁ LÁSKA JE ONLINE A ZDARMA DOSTUPNÝ V ARCHIVU ZDE


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.