Zdeněk Mahdal flirtuje s kolegyněmi a ukáže svoje staromládenecké bydlení

Prostřeno! XXVII (35) - Kaše jako lepidlo

Páteční hostitel, herec a dabér Zdeněk Mahdal, pozve soupeře do svého staromládeneckého domku hýřícího zelenou barvou. V repríze kuchařské soutěže uvaří jídla, která dobře umí a nezapomene ani na vegetariána Pepu. Přítomné dámy obdaruje kyticí s vizitkou. Proč mu mají zavolat?

Masožravci si v pátek u Zdeňka Mahdala konečně přijdou na své. Po dvou dnech vegetariánských hostin jim připraví české chlebíčky, slováckou kyselicuvepřo knedlo zelo a štrúdl. Ve speciálu soutěže o nejlepší menu spolu soupeří osobnosti spojené se seriálem ZOO. PR specialista Josef Ducký, ředitel zoo Jaroslav Haimy Hyjánek a herečky Denisa Pfauserová a Tereza Bílková. Kdo se stane vítězem, uvidíte už teď na prima+ nebo vpodvečer na obrazovce. Před jídlem vezme Zdeněk soutěžící do dabingového studia, která má vybudované nedaleko ve svém bývalém domově.

Všichni si mohou vyzkoušet, co tato práce obnáší. A aby to byla ta pravá zábava, vybere hostům lechtivou scénku. „Dabuju ráda, ale málo,“ chválí zábavu Denisa. Všem dabování půjde jako po másle, jen chudák Pepa se trošku zapotí. „Jarda, který je tím nepolíbený, byl o sto procent lepší než já,“ prohlásí. Poté hosty Zdeněk vezme do svého domu. Jak je vidět, má rád zelenou barvu a nebojí se ji použít na většinu vybavení. „Já tomu říkám malý Karlštejn. Žena vejít může, odejít musí,“ vtipkuje hostitel.

Podívejte se na hostitelův dům, kde žije už sedm let sám:

Kolegyním Zdeněk rozdá svoje vizitky

Dámy na uvítanou obdaruje Zdeněk kyticí a ty pojmou podezření, že má nějaké postranní úmysly. „Já tam nechal i vizitku, kdybys mi náhodou chtěla zavolat,“ laškuje při předání Zdeněk. „Těžko říct, jak s tím naložíme s Denčou,“ směje se potutelně Tereza. Zdeněk pak na kameru vysvětlí, že jde především o pracovní kontakt. Kdyby se prý chtěla děvčata přiučit něco ohledně dabingu, je jim k dispozici.

Aby vegetarián Pepa nezůstal o hladu, Zdeněk se vytáhne a připraví speciální bezmasé chody. Krupicová kaše místo vepřové se zelím? Kupodivu si Pepa rád dá. „Já jsem úplně zapomněl, jak to chutná,“ reaguje nadšeně. Hit školní jídelny od dětství nejedl a pro Zdeňka to byla v pátečním Prostřeno! kuchařská premiéra. „Přiznal, že to vařil poprvé. Nechci říkat, že to bylo vidět, ale bylo to spíš lepidlo,“ zhodnotí Pepa. Jak mu doopravdy chutnalo, poznáme až při hodnocení.

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima Prostřeno! Denisa Pfauserová prima+ Zdeněk Mahdal Tereza Bílková

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.