Denisu Pfauserovou překvapí vegetarián a nezvaný host. Ukáže bydlení plné kamer

Prostřeno! XXVII (31) - Host navíc

Speciální týden se seriálem ZOO odstartuje v repríze u herečky Denisy Pfauserové. Ta bude bojovat s časem, připravovat extra chody pro vegetariána Pepu a ještě ji čeká překvapení v podobě jednoho hladového krku navíc.

Pondělní vaření ve speciálu kulinářského pořadu obstará čtyřiatřicetiletá herečka Denisa Pfauserová, která v seriálu ZOO ztvárňuje Mariku. V době natáčení oznámila, že s partnerem Martinem čekají holčičku, která se jim narodila letos v červnu. Její soupeři se sladkou novinku o těhotenství dozvěděli mezi prvními.

U stolu se tento týden sejdou lidé spojení se seriálem ZOO. Dorazí Tereza Bílková, která hraje Jitku Hrnčířovou, Zdeněk Mahdal, známý jako seriálový exekutor, PR specialista Josef Ducký a zástupce ředitele Safari Parku Dvůr Králové Jaroslav Haimy Hyjánek. Poslední jmenovaný nedorazí sám, což hostitelce trochu naruší plány. Na prima+ a vpodvečer na obrazovce Primy se můžete přesvědčit, zda bude mít dost porcí pro všechny.

Jaroslav si nečekaně přivede i manželku. „Vlastně mi bylo hloupé se ptát, kdo jsou a co tady chtějí,“ připustí Denisa. „Připadalo mi, že Denisa byla v šoku,“ povšimne si Jaroslav, který později vysvětlí, jak to tedy je. Gal hrála v seriálu roli doktorky. Jako ředitel parku, kde se seriál natáčí, byl Jaroslav osloven, aby uvařil izraelské jídlo. Bez ženy by si ale neporadil, a tak bylo logické, aby se Prostřeno! také účastnila. Jak ostatní brzy zjistí, s Gal to nebude jednoduché. Svěří se s tím, že nejí vepřové maso a celkově konzumuje maso jen velmi málo. Hovězí vývar si nedá, hovězí po burgundsku však ano.

Prošmejděte si díky videu chytrou domácnost herečky Denisy Pfauserové:

Malá zoo na terase a spálené jídlo

Na menu bude variace předkrmůhovězí vývarhovězí po burgundsku s bramborovou kaší a cheesecake. Než hostitelka připraví cuketové rolky a smaženou mozzarellu, pošle hosty na terasu, aby se podívali na její „malou zoo“. Jaroslava zaujmou plastoví havrani na zábradlí, které si navzdory svému vzdělání splete s holuby. Při šmejdění soutěžící objeví pohybová čidla v ložnici. Denisa jim poté vysvětlí, že žije v chytré domácnosti, kde se bez mobilu připojeného k wi-fi nedá ani zhasnout světlo. Všude má také nainstalované bezpečnostní kamery.

Na hostitelce bude znát nervozita. Při vaření bude mluvit o Janě Bouškové jako o Bobošíkové, kvůli časovému presu se jí podaří spálit na pánvi oříšky úplně na uhel a jeden z hostů dostane špatně umytý příbor. Situaci nepomůže ani zjištění, že má u stolu vegetariána Pepu. Pro něj narychlo připraví brokolicovou polévku a místo hovězího po burgundsku dostane zapečený lilek. Kolik bodů od soupeřů hostitelka dostane? Budou si nechávat obligátní rezervu, nebo budou bodovat štědře?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.