Jan Kopečný má snad zvláštní dar. Po Burešové se na miminko těší i Pfauserová

ZOO (86) - upoutávka

Herečka Denisa Pfauserová (34) nosí pod srdcem miminko, které má přijít na svět v červnu. S nadsázkou a humorem to tak vypadá, že Jan Kopečný (33) oplývá netradiční magií. Po Evě Burešové (29) totiž otěhotněla další z jeho přítelkyň v oblíbeném seriálu. Scenáristé si tak budou muset opět poradit s rostoucím bříškem.

Urostlý Jan Kopečný se jako Kamil před kamerou nejprve setkával především s Evou Burešovou, které coby bývalé partnerce Viky škodil, jak jen to šlo. Jeho zlomyslné pasti lehce ustaly ve chvíli, kdy si našel novou přítelkyni Mariku v podání Denisy Pfauserové. Přestože ji Viky před Kamilem varovala, sympatická brunetka dál slepě věřila okouzlujícímu fešákovi a viděla se ve svatebních šatech.

VSTUPTE S NÁMI DO PRIMA+ A UŽÍVEJTE SI KVALITNÍ ČESKÉ I ZAHRANIČNÍ FILMY A SERIÁLY!

Po Evě Burešové, jež už je šťastnou mámou malého Tristana, je tak Denisa další z rodinného seriálu, kdo čeká potomka. „Víte, nejdřív mě to ani nenapadlo, ale Honza Kopečný nejprve hrál s Evou, která odešla na mateřskou. Pak jsem ho dostala já a netrvalo dlouho a je to tam. Uvidíme, kolik kolegyň se bude smát, že má Honza takové účinky,“ směje se Denisa. „Uvidíme, co nás bude v ději čekat, ale byla bych moc ráda, kdyby si Marika zažila chvilku klidu, nemá moc na růžích ustláno. Uvidíme, zda to těhotenství bude v jejím případě v pozitivním či negativním duchu, ale já bych byla ráda za to pozitivní,“ svěřila se herečka.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Otěhotní Denisa Pfauserová i v seriálu ZOO?

I když byla jako Marika do Kamila bláznivě zamilovaná, zároveň začala pokukovat po Marku Němcovi coby lotrovi Charliem. Táhlo ji to k němu skoro magneticky a nechybělo málo, aby mu s ním byla nevěrná. Tvůrci seriálu ZOO, jehož další díl uvidíme v úterý večer na Primě, tak budou mít hned několik možností, jak s novou životní událostí naložit.

„Jako první jsem o tom řekla scenáristovi René Decastelovi, aby se s tím mým stavem mohlo počítat, jelikož se točí s velkým předstihem. Jak si s tím ale poradí, zatím nevím. Uvidíme, jakou linku nám vymyslí,“ přemýšlí herečka. Marika už totiž zjistila, že Kamilovy city nejsou upřímné a podvádí ji s jinou. Rozzuřená se na něho vrhla přímo na společenské akci.

Je jisté, že nás čeká spletitý děj a diváci se rozhodně mají na co těšit. Sama Denisa se svým partnerem Martinem plánuje, že bude pracovat tak dlouho, dokud to půjde. „Moje kolegyně z divadla Kristýna Hrušínská odešla na mateřskou až tři týdny před porodem. Uvidíme, jak to půjde, ale zatím je mi dobře. Neměla jsem žádné nevolnosti a bříško mám zatím malé. Není to tolik vidět a v kostymérně se to zatím řeší volnějším oblečením,“ prozrazuje seriálová Marika, která radostnou novinu kolegům na place oznámila před několika dny. „Bylo moc milé, jak mi všichni gratulovali a usmívali se. Holky z maskérny říkaly, že to poznaly už před tím, než jsem to řekla, ale nechtěly se vyptávat.“

Herecká rodina se dál rozrůstá. Kristýna Hrušínská přivedla na svět zdravé miminko

Miminko by mělo přijít na svět koncem června a pak se prý uvidí. „Nevím, jak to všechno bude, nedokážu to odhadnout, ale ráda bych se do práce vrátila po letních prázdninách, které mě tak trochu zachrání. Divadlo se v té době hrát nebude, ZOO bude mít měsíční prázdniny. Naštěstí mám skvělou maminku, která se moc těší, a partner samozřejmě taky, a kdyby bylo třeba, maminka by jezdila se mnou na plac a pomáhala mi. Všechno je to ale zatím jen teorie. Plánovat si můžu, ale uvidíme, co nám život přinese. Každopádně se nesmírně těšíme!“


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.