Oblíbený seriál ZOO se vrací po letní pauze. Těšte se na velkou lásku i nové postavy

Co přinesou nové díly seriálu ZOO po prázdninách

Populární seriál ZOO se po letní pauze vrací zpět na televizní obrazovky. Láska i úskalí čeká nejen Viky v podání Evy Burešové, ale i další postavy. Skvělé herecké obsazení doplní třeba Veronika Žilková, Denisa Nesvačilová či Martin Preiss. Na další osudy oblíbených hrdinů i nové tváře se těšte od 29. srpna na Primě.

Úterní a čtvrteční večery budou na televizi Prima opět patřit oblíbenému seriálu ZOO a fanoušci se rozhodně mají na co těšit. Hlavní dění se bude i nadále točit kolem Viky a jejích životních radostí, lásek, ale i útrap.

Láska Viky a Filipa

Zájem žen o Filipa coby charismatického muže a bývalého slavného olympionika neustává. Fotografa zoologické zahrady se pokusí svést krásná modelka, on je ale věrný své lásce a nepodlehne. Naopak se dokonce obětuje a prodá drahou kytaru, aby mohl Viky koupit ukradený notebook. S vážným partnerským vztahem však jisté problémy má.

Danuše se vrací do práce a milovaná vnoučata se budou muset vrátit k Petrovi. Viky ale děti zbožňuje, a proto by si je ráda nechala a společně s Filipem se o ně starala. Ten sice zprvu souhlasí, ale bojí se, aby to ustáli. I Marek varuje Viky, že by časem mohla litovat. Jak se nakonec rozhodnou?

Filipovo drama s miminkem

Kamarádi pozvou Viky a Filipa na zábavný večer, designérka ale kvůli juniorovi odmítá. Naštěstí má po boku obětavého Filipa, který se už mnohokrát osvědčil jako perfektní chůva. Jenže tentokrát nepůjde vše tak hladce jako jindy. Malý Péťa využije chvilky nepozornosti a průšvih je rázem na světě. Strčí si do nosu šroubek a vyděšený Filip s ním okamžitě letí na pohotovost. Když se to dozví Viky, zuří. Ovlivní to jejich dosud spokojený vztah?

Jak dobře znáte osudy sympaťáka Haďáka ze ZOO?

1 10 Jak se jmenuje Haďák pravým jménem?

2 10 Kdo je seriálovou láskou Haďáka?

3 10 Do jaké exotické země odcestoval Haďák díky nabídce od rybáře Jakuba Vágnera?

4 10 Čím je Adam Hruška (Haďák) v zoologické zahradě?

5 10 Proč neodjela Sid do Amazonie s Haďákem?

6 10 V minulosti Haďák zachránil Sid ze spárů:

7 10 V zoo, kde pracuje i Haďák, působí ještě jiný člen jeho rodiny. Který?

8 10 Kdo byl největším Haďákovým sokem v lásce se Sid?

9 10 Po návratu z Amazonie se u Haďáka začala projevovat zvláštní schopnost. Jaká?

10 10 Haďák nedávno prozradil pravý důvod jeho náhlého návratu z Amazonie do Česka. Co jím bylo?

Máte % správných odpovědí.

To není dobrý výsledek. Zkuste to znova.

To není dobrý výsledek. Zkuste to znova.

To není špatné, ale pořád je co zlepšovat.

Gratulujeme, máte velmi dobré znalosti.

Výborně, vaše znalosti jsou skvělé.

Novotní truchlí, Sid docházejí síly

Zatímco Sid a Alice se s Eduardovou smrtí už téměř vyrovnaly, u babičky Sidonie propukne posttraumatický syndrom. Náhle změní své chování a žije v rok staré realitě. Nejenže se připravuje na již uskutečněná jednání, očekává také návrat Eduarda ze služební cesty. Jak se Novotní s nastalou situací popasují?

Po smrti otce a zhroucení babičky se tak vedení sklářské firmy chopí Sid, zároveň však nadále pracuje coby ošetřovatelka v zoologické zahradě. Skloubit všechny pracovní povinnosti začíná být téměř nemožné a Sid přežívá na kávě a energetických nápojích. Zcela vyčerpaná dokonce ani netrefí do Adamova bytu. Starost si o ni dělá nejen Haďák, ale i maminka Alice. Jak dlouho to dokáže vydržet?

Svatba, vztahy i intriky

Těhotná Marika září štěstím a chystá svatbu s Kamilem. Překvapivě prosí Viky, aby jí šla za svědka. Dvojčata podnikají s cukrovinkami a kromě normálních bonbonů připravují i speciální alkoholové. Jenže právě tím se kvůli jedné várce obsahující methanol dostanou do problémů. Právnička Markéta sbalí holkaře Alberta, PR manažer však po společné noci bere zpátečku a z možného vztahu rychle vycouvává. To si ale půvabná brunetka rozhodně nechce nechat líbit a připravuje mu pomstu. On se zatím stále více sbližuje s průvodkyní Kristýnou. V intrikách však neustává jeho otec, jenž připravuje podrazy na ZOO, tak i na Katku a její útulek.

Nové postavy v seriálu ZOO

Svoje místo si v ZOO najde i Petra Hubáčková (Veronika Žilková), která začne pracovat v zahradě jako uklízečka a do toho se pokusí urovnat svou minulost. Řada přijde také na rodinu Ovčíkových, kdy zlo bude potrestáno a do rodiny se připlete nový člen v podobě Dominiky Skoupé (Denisa Nesvačilová). Přikloní se tahle holka na stranu zla, nebo dobra? To se uvidí.

Novým hrdinou bude i Márty v podání Martina Preisse. Márty je bývalý velící důstojník z Afghánistánu, kde sloužil s Adamem „Haďákem“ Hruškou (Šimon Bilina). Osud je opět svedl dohromady a Márty začne pracovat v zoo. „Díky nabídce Haďáka se dostane na místo Alberta do marketingu, protože spolu chtějí chviličku pracovat a strávit nějaký čas. Tím se začne v zoo etablovat a získávat kontakty. Je otázka, kam se tenhle Márty vyvine,“ zamýšlí se i sám Preiss.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.