Velká proměna Markéty. Potvora přechází na stranu dobra

ZOO (108) – Markéta v boji proti Polákovi

Michaela Petřeková (25) rozhodně nepatřila k nejoblíbenějším postavám populárního seriálu. Její role potvory Markéty pila mnohým divákům krev a doufali, že si soudce Petr uvědomí, jaká ve skutečnosti je. Po krátké odmlce se však vrací zpět na scénu a je jako vyměněná. Postaví se Polákovi a získá místo v zoologické zahradě. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Půvabná Markéta Tomečková se vrací. Přestože to už už vypadalo, že právní služby bude zoo poskytovat Albertův otec, Brázdovi se podařil husarský kousek a angažoval dřívější potvoru Markétu. Krásná brunetka nakonec vyhraje výběrové řízení, porazí Polákovic klan a stane se z ní právní poradkyně v zoo. „Užívám si tu změnu, především toho, že se Markéta začala víc projevovat. Scenáristé jí dali prostor, aby ukázala, že je i dobrá právnička. Má sebevědomí a je i trochu víc milá,“ popisuje svůj postupný návrat do děje Michaela Petřeková.

A nejenže je Markéta jiná povahou, prošla si i změnou vizáže. „V maskérně jsme experimentovaly a myslím, že se to povedlo. Markéta vypadá líp, není tak upjatá…,“ říká ke své proměně Petřeková, kterou jako právničku ve službách ZOO uvidíme v dalším díle ve čtvrtek večer na Primě. Její slova potvrzuje i vrchní maskérka Martina Kalašová. „Postava Markéty si prošla rozchodem – a jak to tak ženy mívají, většinou po takovém zážitku mění svůj zevnějšek. Proto jsme Míše, která Markétu hraje, rozpustily vlasy, začaly je vlnit a postaraly se o výraznější líčení. Hodně ji to rozsvítilo, přestala být přísná a je víc sexy,“ odhaluje proměnu hrdinky maskérka.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Díky tomu, že se postava Markéty dostala do nového prostředí, logicky s tím přicházejí i natáčecí dny s novými kolegy, které herečka rozhodně nešetří. „Hodně se teď zaměřím na starostu v podání Ivana Vodochodského a trochu na Pavla Nečase. Musím říct, že mě to nesmírně baví. Křičím na ně, podávám si je a docela i stírám. Rozhodně se mi před nimi kolena neklepou. Jako herečka si to můžu dovolit. V soukromí jsem spíš tišší a klidnější,“ říká Michaela.

Čtěte také: Kamil padne jako sťatý. Jan Kopečný se vykoupe v bahně

A nezůstane jen u Brázdy nebo proradného starosty Bavora, kterého v minulosti napálil Charlie se svým týmem. Osud přivede Markétě do cesty třeba Richarda Genzera nebo Davida Gránského. „Čekají mě moc hezké natáčecí dny a na Geňu se obzvlášť těším,“ svěřila se sympatická herečka, která v seriálové pauze natáčela film v zahraničí. Nyní se vrací zpátky a diváci ji vítají. Sklízí prý jen samé milé ohlasy. „Fanoušci ZOO mi píšou, že jsou rádi, že je Markéta zpátky a zase to tam trochu rozvíří,“ má radost Michaela.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.