Nevěra manžela vyburcovala Moniku ke zvratu. Antidepresiva vyměnila za omlazení

Vysněná krása (5) - Zrcadlo pravdy

Manželova zrada a souhra několika životních zvratů v jednom čase proměnila Moniku Loukotovou (45) takřka v babičku na pokraji sil. Navrácená krása a sebevědomí však katapultovaly tuto odvážnou maminku tří dětí zpět do života.

Monice Loukotové je teprve pětačtyřicet let. Pracuje jako referentka zákaznického oddělení a je matkou tří dětí. Nejstaršímu synovi Filipovi je již pětadvacet let, mladší Terezii je sedmnáct a nejmenšímu Péťovi osm. Na první pohled nevede nijak výjimečný život. Když ho ale začne popisovat blíže, náhle sedí před kamerou unavená a velmi smutná žena.

„Už se delší dobu necítím dobře ve svém těle… V tuto chvíli jsem s manželem v rozvodovém řízení,“ nastínila Monika na začátku natáčení proměny v docu reality show, mapující cestu k vysněné kráse. Tou dobou působí opravdu strhaně a vyhasle. Záhy se ukázalo, že nelehké období prožívá nejen kvůli manželově nevěře, jež vyústila jeho odstěhováním k mladší přítelkyni.

Autonehoda syna, péče o babičku a zhroucený manžel

„Měla jsem v péči babičku s rozvinutým Alzheimerem, o kterou jsem se starala dva roky. Pak se stalo, že babička mi doma upadla, zlomila si nohu v krčku a skončila v domově se speciální péčí. V návaznosti na to manžel zkolaboval v práci, byl přetíženej. Když se z toho dostal, v lednu se mi vrátil syn z Anglie... a ten měl ošklivou autonehodu s četnými zraněními,“ popisuje tři velké životní zvraty v jednom krátkém období. „A to mě úplně vypnulo,“ pokračuje dál o následných měsících, kdy zcela psychicky vyčerpaná jela takříkajíc na „autopilota“ a zobala antidepresiva.

Žádost o rozvod Monice otevřela oči

Domnívá se, že hlavní příčinou ztráty manžela byly všechny problémy, které musela řešit naráz. „Druhým důvodem je asi skutečně moje vizáž. Několikrát mi to dával najevo,“ uvádí dále a přiznává, že oči jí otevřela vlastně až žádost o rozvod, která se nyní může jevit i jako jisté štěstí v neštěstí, protože Moniku vyburcovala k ráznému kroku – něco se sebou začít dělat.

Kolik byste hádali Monice let před proměnou?

Monika spatřuje svojí vysněnou krásu v pevnějších prsou a plochém břiše. Je sice stále zdravě štíhlá, tyto partie však postupem času značně povisly a cvičení už by je nezachránilo. „Pak mi vadí moje zuby, které nemám ráda, a celkově obličej,“ dodá ještě kriticky k výčtu svých údajných nedokonalostí.

Jak se Monice její cesta za snem podaří a najde-li ztracené sebevědomí s pomocí odborníků, uvidíte zase v pondělí večer na Primě. Už teď se však můžete přesvědčit v galerii a v exkluzivních ukázkách, že každý krůček k nové vizáži tuto ženu o něco více rozzáří. Během natáčení Monika podstoupila abdominoplastiku břicha a modelaci prsou u operatéra MUDr. Petera Žiaka, dále se zbavila vrásek díky botoxu a tekutému liftingu, došlo i na vyspravení zubů a bělení. Navíc se dočkala nového účesu od kadeřníka Tomáše Arsova, takže když v závěru předstoupila před svoji rodinu, děti znovuzrozenou maminku málem nepoznaly.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.