Hledá se seriálový tatínek. Denisa Pfauserová skrývá těhotenství už jen stěží

ZOO (108) – Překvapení pro Filipa

Termín porodu herečky Denisy Pfauserové (34) se kvapem blíží. V oblíbeném seriálu z prostředí zoologické zahrady je sice zamilovaná, zatím však jako Marika s novým přítelem Filipem v podání Tomáše Kluse (36) rodinu nezakládá. Kdo se tak nakonec stane tatínkem? Ovlivní jejich čerstvý vztah past, kterou jim připraví Haďák se svými kumpány? Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Marika sice našla po nevydařeném vztahu s Janem Kopečným coby záporákem Kamilem štěstí po boku fotografa Filipa, o seriálovém těhotenství však zatím nemůže být ani řeč. „Ve scénáři jsme pochopitelně dál než tam, co diváci vidí teď na obrazovce. Takže moje rostoucí bříško se musí šikovně schovávat. Dost v tom pomáhají kostymérky volným oblečením. V ruce nosím kabát, tašku, nebo sedím za stolem,“ prozrazuje Denisa Pfauserová, jak se rostoucí bříško maskuje.

Sympatická herečka je už v osmém měsíci těhotenství a malou princeznu by měla přivítat na svět v červnu. Natáčení se tak ještě nevzdává a těhotenství bude zakomponované do děje. „Říkala jsem si, že možných tatínků je hned několik. Dokonce jsem se ptala i Marka Němce, zda jeho Charlie s tím nemá něco společného. Rázně to utnul a říkal, že určitě ne. Dost se vykrucoval,“ směje se seriálová Marika a říká, že s ním by to bylo moc fajn. „Pak už zbývají jen dvě možnosti,“ naznačuje Pfauserová s tím, že tatínkem bude buď Tomáš Klus coby Filip, nebo Jan Kopečný jako Kamil. „S tím, jak to scenáristé vymysleli, jsem spokojená. No, popravdě... Oba jsou naprosto v pořádku,“ usmívá se herečka a konkrétní jméno si nechává pro sebe.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Natáčení má Denisa naplánované až do porodu. „Končit bych měla čtrnáct ní před porodem. Raději jsem na produkci říkala, ať další plány nedělají. Že já tu jeden velký závazek mám a vše je jen na něm. Vrátit bych se chtěla po šestinedělí, ale co bude, to uvidíme. Plány můžu mít jakékoli…,“ říká okatá brunetka, které se těhotenství podařilo úspěšně tajit několik měsíců.

Čtěte také: Evu Burešovou těší, když může dělat Přemkovi pomyšlení. Šéfkuchař si užil oslavu

O tom, že při natáčení bude potřebovat pomoc, herečka ví a její maminka už je připravena, že bude hlídat v šatně. „Mám nějakých pět natáčecích dnů do měsíce, a pokud všechno bude v pořádku, tak se to zvládnout dá úplně krásně,“ věří Denisa a dodává, že by při natáčení neměla problém mít u sebe svoje miminko. „Dovedu si představit, že bych hrála s ním. Ještě uvidíme,“ svěřuje se herečka, která ještě loni v létě absolvovala 250 kilometrů dlouhou očistnou pouť.

Uvidíme, kdo se nakonec stane tatínkem Maričina dítěte. Sid totiž měla tajný plán, jak jejich čerstvý vztah s Filipem překazit a do boje fikaně vyslala Sylvu Machyánovou. Když se jim do milostných záležitostí přestala plést ona, připravil pro ně pro změnu past Haďák. Ovšem s dobrým úmyslem. Po rituálu v Amazonii mívá věštecké vize, díky kterým už jednou zachránil život Filipovým rodičům. Nyní povolá v dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit ve čtvrtek večer na Primě, do akce své kamarády z armády, aby mu pomohli zabránit společnému výletu Mariky a Filipa. Nicnetušící brunetka se do jejich lsti dokonale chytí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.