Petr zklame nejenom Viky. Svým chováním ublíží i Benovi se Sofií

ZOO (105) - upoutávka

Eva Burešová (29) není jako Viky jediná, kterou Petrovo jednání zraňuje. Když soudce slíbí, že dorazí na Benovu oslavu narozenin, jásají obě děti a nemůžou se tatínka dočkat. O to více jsou nešťastné, když na to zapomene a nepřijede. Odpustí mu? Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Petrovy děti si užívají prázdnin u milované Viky a babičky Danuše a do Bruselu za tatínkem se jim moc nechce. Mají k tomu dobrý důvod. Jeho novou přítelkyni Ester totiž nesnášejí. „Jen se přetvařuje a není s ní zábava,“ zhodnotila ji Sofie. „To i Markéta byla lepší,“ překvapil Ben svým ostrým verdiktem babičku, která začala vymýšlet, jak by děti mohly zůstat v Česku s ní a Viky.

Ačkoliv jim Petrova asistentka, která se záhy stala jeho milenkou, vůbec nechybí, po otci se jim stýská. Proto jsou šťastni, když přijde Viky zpráva, že za nimi chce přijet. „Vážně? No tak to se asi dáte zase dohromady,“ reaguje nadšeně sousedka Jeřábková v dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit v úterý večer na Primě, když se jí zaskočená Viky svěří, s jakým návrhem Petr přišel. „Ne, ne. K tomu není žádný důvod,“ vyvede ji okamžitě z omylu Viky.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Přesto se soudcovou žádostí souhlasí a čeká na jeho příjezd, byť zdaleka ne tak netrpělivě jako děti. Nejvíce natěšený je Ben, který slaví narozeniny a pro něhož bude táta jedním z nejlepších dárků. Jenže Petr má dvouhodinové zpoždění a Viky navrhuje, aby oslava začala bez něho. „Už nemůžu čekat, večer zpívám v baru a musím se připravit,“ vysvětluje Danuši. Následný telefonát s Petrem ji zcela vyvede z míry. „Ta oslava je dneska? Já na to úplně zapomněl,“ oznámí jí, čímž zklame především Bena. „Slíbil, že přijede,“ má slzy v očích chlapec, jemuž krásný narozeninový dort úsměv na tvář rozhodně nevrátí.

Víte, že Eva Burešová, představitelka oblíbené Viky ze ZOO, má právě koncertní turné? Nadělila si ho k narozeninám.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.