Soudce má novou přítelkyni. Zabil jsi, co mezi námi bylo, teskní Viky

ZOO (100) – Petr si našel milenku

Seriál ZOO odvysílá jubilejní 100. díl. Eva Burešová (29) je jako milovaná Viky zpátky v ději oblíbeného seriálu, z její tváře však navzdory zdravému a roztomilému miminku čiší smutek. Petr ji totiž podvedl. Jeho pracovní vztah s kolegyní přerostl v románek, a dokonce spolu čekají dítě! Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Viky se vrátila domů a její nečekaný příjezd přátele zaskočil. Designérčina smutná tvář navíc nevěstila nic dobrého. Obavy ohledně rozpadu vztahu Viky a Petra se následně bohužel potvrdí. Příčinou je soudcova zrada. Se svou kolegyní se totiž sblížil více než jen pracovně. „Mezi Petrem a jeho asistentkou se něco stalo,“ naznačí Viky hospodyni, co ji přimělo k náhlému návratu.

Detailněji se o tom ale bavit nechce. Z jejího výrazu je patrné, že je to pro ni velmi bolestivé. Rozhovoru s Petrem se ale nevyhne. „Co chceš probírat? Prostě sis našel novou přítelkyni, která je teď těhotná, tak jsem se sebrala a odjela,“ vidí to jednoduše Viky a žádá jen, aby fungovali coby dobří rodiče. „Nic jiného mezi námi není. To, co tam bylo, jsi zabil,“ zkonstatuje smutně.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Nešťastná je z celé situace i Petrova maminka Danuše, která vztahu svého syna a krásné chůvy od počátku fandila. Viky měla v oblibě a přála si, aby jejich láska, která prošla mnoha nesnázemi a útrapami, vydržela. V jubilejním 100. díle seriálu ZOO, který uvidíte v úterý večer na Primě, se snaží za Petra bojovat. Jenže Viky má ve věcech jasno a do Bruselu se vrátit nehodlá. „Petr na nás nikdy neměl čas a já už to nechci zažívat znova. Syna bude mít tak daleko, jak jenom on sám bude chtít,“ stojí si za svým rozhodnutím designérka.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.