Nová průvodkyně pozlobí Alberta. Sára Milfajtová před ním skrývá tajemství

Davidovi Gránskému (31) vstoupí do života další žena. Sára Milfajtová (31) nastoupí jako Kristýna do oblíbeného seriálu a okamžitě mu sebere vítr z plachet. Coby Albert je sice vyhlášený sukničkář, s touto kráskou to však jednoduché mít nebude. Hned při prvním setkání mu dá najevo, že nehodlá být jeho další kořistí. A to PR manažer ještě netuší, jaké tajemství ji k němu přivedlo doopravdy. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Kristýna Martincová je holka ze statku, která miluje zvířata, a proto se rozhodla ucházet o zaměstnání v zoologické zahradě. Na první pohled na tom není nic divného. Jenže půvabná blondýnka si toto místo nevybrala náhodou. K práci ji přivedlo tajemství. „Kristýna je holka od Humpolce, která se nechá zaměstnat v zoo kvůli Albertovi, kterého zná od dětství. Jenže on ji nepoznává,“ vysvětluje hned na začátku svůj příběh Sára Milfajtová.

Sympatická herečka, kterou mohou diváci znát i jako jednu ze sólistek zábavného soutěžního pořadu Máme rádi Česko, se na natáčení pečlivě připravovala. „Musím říct, že jsem si našla všechna jména postav a kdo je hraje. Když jsem se učila text, tak jsem už věděla, na koho mluvím, aniž bych v ateliérech byla. Jsem ráda připravená. Taková šprtka,“ usmívá se Sára Milfajtová.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Většinu svých hereckých kolegů dosud neznala. „Věděli jsme o sobě, David mě znal jako muzikálovou zpěvačku, ale nikdy jsme se pracovně nepotkali. Stejně jsem na tom byla i se Šimonem Bilinou a Míšou Pecháčkovou. Naše první setkání proběhlo až na natáčení. Nejvíc jsem se znala asi s Vaškem Bártou a Míšou Novotným, se kterým se poprvé objevím na obraze,“ popisuje svůj vstup do děje. „Budu si toho jeho Frantu Kolmana dobírat. Budeme mít takový hezký přátelský vztah, a tak trochu si z něj budu dělat legraci. Rozhodně to bude jiné než s Davidem Gránským a potažmo Kamilem v podání Honzy Kopečného. Mezi námi vznikne moc hezká zápletka,“ naznačuje svůj seriálový osud.

Sára Milfajtová jako průvodkyně v ZOO

Jelikož hraje Sára postavu průvodkyně, kontaktu se zvířaty se nevyhne. A je za to velmi ráda. „Já jsem velký milovník zvířat. Už pilně natáčím i v Safari parku ve Dvoře Králové, kde se točí všechny exteriéry. Byla jsem tak u žiraf, slonů, neminuly mě ani hyeny,“ vyjmenovává seriálová Kristýna, která Alberta zpraží v dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit ve čtvrtek večer na Primě.

Čtěte také: Michaelu Pecháčkovou zaskočilo možné těhotenství. Vylekala jsem se, přiznává

Přestože se ihned dotkne jeho mužského ega a téměř se vysměje pověsti lamače dívčích srdcí, mimo kameru si se svým kolegou rozumí. „Za to, že mě scenáristé spojili s Davidem, jsem moc ráda. Hned při nástupu se mě mile ujal, se všemi mě seznámil a provedl po ateliérech. Byl velmi nápomocný,“ chválí ho a jemně naznačuje, že její tajemství chvilku vydrží, dokud se na scéně neobjeví její babička a Albertova maminka.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.