Celebrity

12. listopadu 2022 07:49

Zuzana Schneidewind

Sólistka slavné show porodila dcerku. Miminko přišlo na svět přesně v den premiéry

Máme rádi Česko XII (1) – Svědění Kotkova prstu

Teprve několikahodinová holčička zpěvačky Venduly Příhodové si svůj příchod na svět uměla pěkně načasovat. Sólistce populární show se narodila jen několik hodin před uvedením premiérové řady pořadu v televizi. A jaké miminko dostalo jméno?

K radostné události došlo před pátečním polednem. Shodou náhod tentýž večer běžel první díl nové série show, která prověřuje znalosti diváků a celebrit o České republice. Zpěvačka Vendula Příhodová díly natáčela ještě těhotná.

Ten, který diváci viděli v pátek večer, se točil 18. července. Moderátor Libor Bouček její požehnaný stav v pořadu komentoval s mírnou obavou, aby byl odvysílán s kompletní sestavou. „Možná si všimnete jistého rozdílu ve srovnání s přecházející sérií. Chci říct, že nikdo, kdo je v této místnosti, za to nemůže. Že to nikdo neudělal. Nesouvisí to ani s tím kroužkem, co má na prstu Vojta Kotek. To není ona. Přejeme, ať dnes společně dovysíláme tento díl. Kdykoliv můžeš odejít, drahá Vendulko,“ narážel v přátelském žertu Libor na Vendulino zakulacené bříško. Nemohl vědět, že ve chvíli, kdy diváci jeho slova uslyší, bude zpěvačka už pár hodin maminkou krásné holčičky Josefinky.

Josefinka byla u toho. V bříšku

Vendula Příhodová v pořadu často zpívá náročné party. A letos si je Josefinka užila v bříšku. „Ve chvíli, kdy zatlačím do bránice, to miminko samozřejmě cítí. Líbí se jí, když zpívá Vašek, to si pak hezky bublá," potvrdila budoucí maminka Vendula pro Super.cz a ještě dodala. „Když je hudba hodně hlasitá, dá mi to najevo pořádným kopancem. A když zpívám já, je ráda, že to přežije. Až se budou některé díly Máme rádi Česko vysílat, už bude holčička na světě. Uvidíme, jestli pak bude mít díky tomu můj zpěv hodně ráda, nebo naopak bude brečet, jakmile začnu."

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.