Sid je v šoku, z Haďáka je milionář. Novotní konečně září spokojeností

ZOO (96) – Z Adama je milionář

Šimon Bilina (27) získá jako Haďák úctyhodný obnos peněz. Výpravou do Amazonie a nalezením těl rodičů dokázal jejich smrt a má nárok na vyplacení pojistky. Čeká na něho částka v řádech milionů! Jaká bude reakce Sid a její rodiny, když jim Adam oznámí, že je milionář? Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Zámožná rodina Novotných nebyla právě nadšená, když se Sid zamilovala do hodného, ale nijak bohatého Adama Hrušky. Přestože mu vděčili za záchranu jejího života, kdy se odborník na plazy zachoval jako opravdový hrdina, neohroženě zasáhl a vysvobodil ji ze spárů únosců, nikdy to nebyla partie, kterou si pro svou holčičku představovali. Jenže to se jako mávnutím kouzelného proutku změní.

Haďák začal mít po návratu z Amazonie finanční problémy. Nákladná výprava, drahá rodinná večeře a speciální šperk pro Sid byly nad jeho možnosti. V bytě mu vypnuli proud a nezbylo mu nic jiného než si půjčit. I kvůli nátlaku Sidonie, která se do něho drsně obula a vpálila mu, že jednou nedokáže zabezpečit rodinu, zvažoval, že babičku své lásky poprosí o práci. Jenže to netušil, že nebude muset.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Těsně předtím, než se k ní chystal odjet, ho v práci překvapili dva úředníci a oznámili mu radostnou novinu. Díky pojistce svých rodičů získá milionovou sumu. „Dědo, nevěřil jsem, že se tohle někdy stane,“ přiznává zaskočeně starému Hruškovi. „Já jo,“ oponuje mu dědeček v dalším díle seriálu ZOO, který uvidíte v úterý večer na Primě. „Jakmile jsi odjel do Amazonie, hned jsem věděl, že tu záhadu vyřešíš. A tu pojistku dostaneš,“ svěří se mu Hruška, jenž je stejně jako jeho vnuk nadšený z deseti milionů, které Adamovi co nevidět přistanou na účtu.

„Připrav se na to, že jakmile budeš mít peníze, vyrojí se kolem tebe spousta lidí se skvělými nápady, na co je použít,“ varuje ho Hruška. Prozíravý Haďák však měl v plánu si přesně z tohoto důvodu nechat sladké tajemství ještě nějaký čas pro sebe. Dokud nebude mít peníze na účtu, chtěl o tom pomlčet i před Sid. Jenže ta je naštvaná, že nedorazil na smluvenou schůzku se Sidonií, a podezírá ho, že má milenku. Adamovi tak nezbývá nic jiného než jít s pravdou ven. Zatímco Sid bude v naprostém šoku, Novotní se budou tetelit blahem.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.