Adam si vyslechne drsná slova od Sidonie: Nedokážeš zabezpečit rodinu!

ZOO (94) – Nepotřebuju dostávat milodary

Haďák se potýká s finančními problémy, pomoc od Sid a její rodiny však zavrhuje. Když mu ale v bytě vypnou proud, vloží se do celé záležitosti Sidonie. Jenže Haďák její peníze odmítne a hodí jí je na hlavu. Za to si vyslechne ponižující a bolestivá slova. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Adam může po návratu z Amazonie, kde pátral po svých rodičích, konečně opět trávit čas se svou velkou láskou Sid, které nejednou doslova zachránil život. Nic ale není tak růžové, jak by se mohlo zdát, a na oba udeří realita každodenního života. Účty se totiž na soukromé záležitosti a okolnosti neptají.

Adamovi se sešlo hned několik větších výdajů najednou. Expedice do amazonského pralesa nebyla zadarmo, díru do rozpočtu mu udělala také platba za rodinnou večeři s Novotnými. Navíc má nedoplatek za elektřinu. Nezbývá mu než si půjčit u jedné společnosti. „Adame, to můžu v pohodě vyřešit. Zavolám našim a půjčím si od nich,“ navrhuje mu Sid. Tvrdohlavý Haďák ale odmítá a tvrdí, že se o vše dokáže postarat sám.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Naneštěstí dodavatelé energií na nic nečekají a v Adamově bytě jednoduše vypnou proud. Mladý pár to vyřeší dočasným odstěhováním do bytu Viky, kde je přivítá fotograf Filip, který se do půvabné ošetřovatelky zamiloval. I když to Sid nijak zvlášť nevadí, svěří se s jejich trabli babičce Sidonii. „Myslím si, že Adam naletěl nějakým elektro šmejdům. Teď se za to stydí, je zabejčený a nechce si nechat pomoct,“ vylíčí jí situaci Sid v dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit v úterý večer na Primě. „Ale my se ho na to ptát nebudeme. Jestli ty peníze nechce půjčit, prostě mu je dám,“ přijde Sidonie s okamžitým řešením.

Nevyžádaný dar od babičky

Jak se dalo čekat, Haďák takový dar rozhodně nehodlá přijmout. „Nepotřebuju dostávat milodary. Vám to tak možná nepřijde, ale tímhle mě urážíte,“ říká Sidonii upřímně a vrací jí peníze. Když mu zámožná babička v podání šarmantní Jany Švandové, která se vizáží pro roli nechala inspirovat u Jane Fondy, radí, aby si nehrál na hrdinu a finanční dar přijal, hodí jí bankovky od obličeje.

Čtěte také: Hostiteli s vařením pomůže Míša Pecháčková. Proč musí u stolu strpět sprosté urážky?

Taková reakce bude mít samozřejmě dohru. Sidonie Adamovo chování jen tak nepřejde a během videohovoru si to s ním za přítomnosti Sid vyřídí. „Uvědom si, že falešná hrdost je k ničemu. Na co jsi hrdý? Že v budoucnu nedokážeš zabezpečit rodinu?“ zostra na něho spustí a dvojici dojdou slova.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.