Filip miluje Sid. Možný románek ale zhatí příjezd Haďáka

ZOO (90) – Filip je zamilovaný do Sid

Mezi Michaelou Pecháčkovou (19) a Tomášem Klusem (36) to nepřestává jiskřit. Jako Sid a Filip si v oblíbeném seriálu nadmíru rozumějí a vzájemné sympatie neujdou pozornosti ani jejich kolegů. Fotograf svému kamarádovi přizná, že se do půvabné ošetřovatelky zamiloval. K žádnému dalšímu sblížení však nedojde, v bytě je totiž překvapí Haďák. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Tomáš Klus byl jako nový fotograf zoologické zahrady Filip jeden z mála, který stál při Sid, když na ni byli ostatní naštvaní kvůli chybě Novotných, jež vyústila v odvolání ředitelky Roklové z funkce. Snažil se ji povzbuzovat a rozptylovat a nakonec se k půvabné ošetřovatelce i nastěhoval. Ačkoliv jsou zatím pouze přátelé, táhne je to k sobě stále více a více.

Jejich vztah se začal komplikovat ve chvíli, kdy Filip ukládal opilou Sid do postele. Společná noc byla tehdy na spadnutí a oba z toho vycouvali na poslední chvíli. Významnou roli sehrál alkohol i o několik dní později, kdy byli opět oba v pokušení a k polibku chyběl už jen krůček. Sympatie a přitažlivost však fungují i ve střízlivém stavu a jejich vzájemné náklonnosti si začíná všímat také okolí.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Jsem zamilovaný, svěří se Filip kamarádovi

Filipův poťouchlý úsměv, když spatří Sid, neunikne jeho dobrému kamarádovi Romanovi v podání Romana Zacha. „Nedělej to! Má Adama, jsou spolu šťastní, klape jim to,“ spustí na něho bez dlouhých průtahů. „Nebudu ti lhát, jsem z ní hotový,“ přizná mu Filip v dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit v úterý večer na Primě. „Jsem zamilovaný,“ netají se fotograf. „Vždycky máš pocit, že jsi potkal tu pravou – a za tři týdny si najdeš jinou,“ upozorňuje ho upřímně Roman.

VSTUPTE S NÁMI DO PRIMA+ A UŽÍVEJTE SI KVALITNÍ ČESKÉ I ZAHRANIČNÍ FILMY A SERIÁLY!

Přestože je Filip i nadále přesvědčený, že bohatou dědičku sklářského impéria opravdu miluje, dá mu za pravdu a nehodlá ji nijak svádět. Její pozvání do baru, kde se koná soutěž smíšených dvojic v ochutnávání rumu však s nadšením přijímá. Kdo ví, jak by večer skončil, kdyby na ně po návratu do bytu nečekalo překvapení. Bez ohlášení se totiž vrátil Haďák! A nestačí se divit.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.