Sid může slavit dvojnásob. Boj o patent skončí ponižujícím vyhazovem Alberta

ZOO (88) – Sid má podmínku pro naštvaného starostu

Unikátní výzkum Michaely Pecháčkové (19) coby Sid se těší úspěchu a nevídané pozornosti. Zatímco blízcí jí radí, aby neváhala a nechala si metodu zaregistrovat na své jméno, David Gránský (30) ji jako Albert přemlouvá k přihlášení na zoologickou zahradu. O patent velice stojí i starosta Bavor – a právě jeho tužby dokáže Sid perfektně využít. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Metoda Sid týkající se líhnutí vajíček želvy obrovské se osvědčila a o její postup mají zájem i v zahraničí. Přestože zprvu provázela její výzkum nejistota a obavy z neúspěchu a sám Albert její průlomový objev zavrhoval, mladá ošetřovatelka všem dokázala, že její práce nebyla zbytečná. Kromě slávy ji však ale čeká i soupeření o patent.

Dědeček Adama, který mezitím v Amazonii pátrá po svých rodičích, ji přesvědčuje, aby si metodu nechala co nejdříve zaregistrovat na své jméno. „Je lepší to udělat. Než to někdo jiný udělá za vás,“ varuje ji, jako by tušil, co nastane. O patent má totiž samozřejmě zájem i ředitel Albert, který Sid nutí napsat ho na zoologickou zahradu. „Je to obrovská PR pecka! V podstatě zachraňujeme želvy obrovské před vyhynutím. A nechceme, aby nám to někdo vyfoukl,“ tlačí na ni Bert.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Filipovi, Brázdovi i Roklové se však tato představa příčí. Jsou přesvědčeni, že úspěch patří jen Sid a Albert by z patentu podvodnými machinacemi těžil do vlastní kapsy. V dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit v úterý večer na Primě nebo si ho přehrát v předpremiéře na prima+, jí proto domlouvají, aby na nic nečekala a nechala unikátní inkubátor přihlásit na sebe. Jenže v momentě, kdy to udělá, se rozpoutá peklo.

VSTUPTE S NÁMI DO PRIMA+ A UŽÍVEJTE SI KVALITNÍ ČESKÉ I ZAHRANIČNÍ FILMY A SERIÁLY!

Starosta Bavor se totiž neponaučil z lekce, kterou mu připravil Charlie se svým týmem, a hodlal patent rovněž využít. „Tobě z nebe spadne takový dárek a ty si to necháš utéct? Mohli jsme se na tom všichni svézt!“ rozčiluje se po telefonu na Alberta. O jeho pohnutkách se dozví Sid, která starostovu touhu dokáže skvěle využít. Registraci metody vymění za odvolání Alberta z funkce ředitele zoologické zahrady.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.