Sid na dohled nevídanému úspěchu. Její průlomový objev ale Albert zavrhuje

ZOO (85) - Nevídaný úspěch Sid Albert nesnese

Michaela Pecháčková (19) je radostí bez sebe a může slavit. Jako Sid se jí totiž povedl odchov vzácných želv obrovských a Adamův dědeček má pro ni velké překvapení. Nadšení ale kazí David Gránský (30) coby Albert, který úspěch krásné ošetřovatelky vůbec nepovažuje za zásadní. A jak to vypadá s usmířením Roklových? Uvidíte již 2. února ve 20:15 na Primě. V seriálu ZOO o nové zvraty jistě nebude nouze!

Přišlo vám v uplynulých dílech, že ZOO poněkud přiostřuje? Pak věřte, že hlavní hrdiny ještě čekají další napínavé chvíle. Hned ve čtvrtek 2. února uvidíte, jak Josef Hruška, nezpochybnitelná autorita zahrady, a dědeček Adama, který aktuálně pátrá po rodičích v daleké Amazonii, potěší Sid oznámením, že její úspěch s odchovem vzácných vajíček želvy obrovské chce nechat publikovat ve vědeckém herpetologickém časopise. Fotograf Filip, jenž je zároveň i spolubydlícím mladé ošetřovatelky, si myslí, že to stojí za pořádnou oslavu. Albert však zásluhy Sid významně snižuje, a když nakonec pro nedostatek důkazů publikace jejího pokusu nevyjde, tetelí se nový zákeřný ředitel blahem.

„Můžete mi tohle vysvětlit? Proč naše zoo žádá o publikaci odchovu želvy obrovské a já o tom nemám sebemenší tušení?“ zuří Albert a mává dopisem od vědecké komise před Hruškou. Zkušený chovatel mu vysvětlí, že by ho o všem hned informoval, že ale jen čekal na vyjádření. To Alberta nezchladí. „Označili náš úspěch za náhodu. Přijde vám to v pořádku? Všem jsme akorát tak k smíchu, hlavně Anča,“ vychutnává si zamítnutí. Nato všem zakáže „okolo Ančina výmyslu“ vyvíjet jakoukoliv činnost a radostně běží zprávu předat Sid.

Napínavá akce s náhradními vajíčky

Hruška vkládá naději do toho, že pokud by se odchov povedl i napodruhé, už by šlo o dostatečný důkaz, že se nejedná o náhodu. Sid je odhodlaná a Brázda, který stejně jako většina zoologické zahrady Alberta nesnáší a několikrát se mezi nimi strhla pořádná bitka, jí sežene od chovatele vajíčka nová. Vyskytnou se ovšem komplikace a hrozí, že je dotyčný nedokáže dopravit včas na místo. Jak tohle dopadne?

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Zdá se, že všechny pokusy o usmíření Roklových ze strany Stázky selhaly. Roklová je naštvaná, ale před Stázkou se snaží zachovat dekorum. Do věci se vkládá Běla a zkouší na Roklové uplatnit obrácenou psychologii, ta ji však záhy prokoukne a rozhodne se nechat věci tak, jak jsou, protože jí to víceméně vyhovuje.

Nelegální úkol pro Alberta smrdí

Albert je Bavorem pověřen ilegálním úkolem. Má mu sehnat maso z nedávno utracené žirafy. Nejprve se do toho snaží namočit Tauchena, a když nepochodí, pomocí vyděračské taktiky natlačí do spolupráce ošetřovatele lvů Smolu.

Pekař s Brázdou dostanou geniální nápad. Maso bude! Ale...  Podívejte se na další exkluzivní ukázku ze čtvrteční ZOO:

Brázda se ale o plánu dozví a Smolu konfrontuje. Ten neví, jak z toho ven, a radí se s Pekařem. Pekař dostane nápad, jak Alberta převézt, a Brázda v plánu vidí možnost, jak na Bavora. Vojta se dozvídá, že po Káje zbyly značné dluhy. A přestože se o něj pokouší Izy, nemá na ni myšlenky. Izy se radí s Tes, která je zakoukaná do Marka.

Sledujte seriál ZOO v úterý a ve čtvrtek ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.