Michal Suchánek způsobí pořádný rozruch. ZOO otřese demonstrace

ZOO (84) – Už se tady neukazuj

Kolem herce Michala Suchánka vznikne nevídaný poprask. Coby Rudolf Krásný vtrhne do oblíbeného seriálu a hned se začne angažovat v záchraně žirafího samce. Na rozdíl od zvířecích aktivistů ale nejsou záměry jen bohulibé. Přesto stane ve středu demonstrace, jakou zoologická zahrada ještě nezažila. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Exmanžel veterinářky Anežky v podání Pavly Tomicové není žádný svatoušek. Svou partnerku i Lucii Polišenskou coby dceru Elišku několikrát zklamal, tudíž ani jedna vůbec nejásá, když se náhle objeví a snaží se vylepšit pošramocené vztahy. Ačkoliv na moment se zdá, že se mu to skutečně povede.

Anežka si dělá starosti se žirafím samcem Frantou, kterého je třeba nutně přesunout do jiného prostředí, jenže žádná z dotazovaným zoologických zahrad pro něho místo nemá. Jediným řešením je tak usmrcení. „Napadlo mě, že bych ho přidal do svého zvěřince,“ navrhne majitel cirkusu a jeho nápad se setká s nadšeným přijetím.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Usměvavá veterinářka ho ihned zavede za novým ředitelem Albertem. Vypadá to, že všechno klapne. „Už jen stačí, když se domluvíme na penězích. Asi jste si nemysleli, že se o tu žirafu budu starat zadarmo,“ zaskočí je svou poznámkou v dalším díle seriálu ZOO, který uvidíte v úterý večer na Primě. Anežce okamžitě dojde, že bývalému manželovi vůbec nejde o záchranu žirafy a žádná převratná změna v jeho chování se nekoná.

Naneštěstí však jejich hádku v infocentru zaslechnou dva členové spolku bojujícího za práva zvířat a Rudolfa kontaktují. Ten se nadále tváří, že mu jde pouze o blaho nevinného tvora a s radostí jim poskytne další informace. To spustí lavinu událostí, která vyvrcholí bouřlivou demonstrací.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 7. 2024

Berani, dnes se můžete dozvědět o příležitostech, jak zvýšit svůj příjem, ať už v současném zaměstnání, v novém zaměstnání, nebo třeba prostřednictvím vlastního projektu. K tomuto cíli můžete nasměrovat velké množství energie a inspirace. Ostatní se mohou chtít zapojit a pomoci vám. Pravděpodobně se budete cítit plní energie a optimismu. To může fungovat při přitahování stále nových příležitostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.