Do boje za Roklovou se pouští i Sidonie. Nebojí se vydírat starostu Bavora

ZOO (81) – Sid terčem naštvání

Michaela Pecháčková (19) se jako Sid stává veřejným nepřítelem číslo jedna. V zoologické zahradě jí nemohou odpustit pochybení její rodiny, kvůli kterému byla odvolaná z funkce ředitelka Roklová. Mladá ošetřovatelka tak prosí o pomoc babičku Sidonii. Ta se nebojí přitlačit ke zdi samotného Bavora. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Alici v podání krásné Sabiny Laurinové, která minulý rok oslavila kulatiny, by asi nenapadlo, co odklad jedné platby způsobí. Když se dozvěděla, že se syn Ed vyboural na skútru, jako každá starostlivá máma nechala pracovní povinnosti stranou a spěchala za ním do nemocnice. Naneštěstí však má tato událost nedozírné následky.

Sešlo tím z převozu vzácných luskounů do zoologické zahrady, za což byla ředitelka Roklová odvolána z funkce a na její místo usedl zlotřilý Albert. Ten dal hned první den v nové roli všem zaměstnancům najevo, že skončily pohodové časy, kdy do práce chodili rádi. S Polákem v čele přichází tvrdá disciplína a nové pořádky.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Za útrapy v ZOO je obviňována Sid

Všichni jsou z toho nešťastní a jako viníka aktuálního příkoří vidí Sid. A rozhodně se tím nijak netají. „To se ti teda povedlo, dosadit bývalého milence do ředitelského křesla,“ spustí na ni jeden z ošetřovatelů v dalším díle seriálu ZOO, který uvidíte ve čtvrtek večer na Primě. Ačkoliv se Sid brání, že to není její vina, není to nic platné. „Jasně. Rozmazlená holka se domluvila se svou bohatou famílií, aby to měla na koho hodit,“ osočí ji.

I když se Sid v podání půvabné Michaely Pecháčkové, která před pár dny oslavila 19. narozeniny, zastává její nový spolubydlící Tomáš Klus coby Filip, nepřestává ji to mrzet. Prosí proto babičku Sidonii, zda by nemohla nějak zařídit, aby se Roklová vrátila zpět. Ta nakonec zavolá starostovi Bavorovi a je pěkně ostrá. „Myslím, že nechcete mít nepřítele, jako jsem já, pane starosto. Že ne?“ nebere si servítky rozčílená Sidonie. Pomůže to?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.