Marek Němec v obležení dvojčat. Seriálový lotr si na nich založil živnost

ZOO (87) – Kryj mě před Charliem

Sestry Barbora a Lucie Černé (27) rozhodně nejsou žádní svatoušci. Alespoň ne v oblíbeném rodinném seriálu, ve kterém ztvárňují podvodnice, jimž velí charismatický Marek Němec (41) coby Charlie. Ten si dokonce na půvabných jednovaječných dvojčatech zřídil netradiční firmu. Jedny sestry ale nestačí. Jenže sehnat tolik identických krásek není jen tak.

Ústřední dvojice netradiční firmy Lucie Černá jako Izy a Barbora Černá coby Tes, do jejichž pasti se pomalu chytá zlotřilý Albert, je ta, jež je na očích nejvíce. Jenže vedle jejich šéfa a vrchního podvodníka Charlieho v podání Marka Němce sedí i další dívky, které jako by si z oka vypadly. Nikol Danosová v roli Anny a Dominika Danosová jako Marie. Všechny jsou jednovaječná dvojčata.

Jenže najít více identických a talentovaných dvojčat není právě jednoduché. „Měli jsem velké štěstí, že Nikol a Dominika jsou vystudované herečky, které se sice herectví po studiu nevěnovaly, ale do ZOO je objevil kolega z produkce. Jinak je hereckých dvojčat velmi málo. Co vím, tak Alena a Barbora Mudrovy a Sandra a Viola Černodrinské,“ prozrazuje Veronika Duchková, která se stará o to, aby právě dvojčata byla nalezena a obsazena. „Znovu budeme vyhlašovat konkurz a ostatní dvojčata, která tam hrají v komparzu, hledáme přes castingové agentury,“ prozrazuje, jak se dvojčata dostávají do seriálu. „Takže kdyby se někdo objevil, budeme rádi.“

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Přestože jsou Lucie a Barbora jednovaječná dvojčata, rozdíly byste mezi nimi našli. I tak si je lidi na place pletou. „Točím s oběma holkami a musím říct, že doteď mi dělá problém je od sebe odlišit. Pokaždé se musím dlouze zadívat – a ani tak si nejsem jistá,“ svěřuje se Lída Molínová, která se o domácnost stará jako Ilonka Lišková. Podobně je na tom i čerstvě devatenáctiletá Michaela Pecháčková. „Dlouho jsem točila jen s Bárou coby Tes, a jakmile se objevily na place obě, už jsem si přestala být jistá,“ usmívá se seriálová Sid, na kterou se můžete těšit v ZOO ve čtvrtek večer na Primě, a dodává, že to chce trénink.

Rozdílnosti dvojčat mírní líčení i účes

Značnou měrou přispívají i maskérky, které lehké odlišnosti jednotlivých hereček usměrňují, aby si byly co nejvíce podobné. „Holky od sebe samozřejmě rozeznáme a líčíme je tak, aby se rozdíly, které mezi sebou mají, minimalizovaly. Jedna má plnější rty, jiná silnější obočí, jsou to různé nuance a s těmi pracujeme,“ prozrazuje kouzla maskérka seriálu Martina Kalašová.

„Hodně v tom pomáhá make-up, tím je sjednocujeme. U holek Černých prozradím, že u Báry doličujeme pihu, kterou Lucka má. Problém je většinou s vlasy. Lucka je má hustější, takže se musí česat tak, aby se to ztratilo. Nikola a Dominika mají dokonce jinou délku, tak jsme to vyřešily drdolem. Musí se zvolit účes takový, aby ten rozdíl nebyl vidět. Jedna je víc pihovatá, a tak je musíme maskovat,“ vypráví postupy a finty.

VSTUPTE S NÁMI DO PRIMA+ A UŽÍVEJTE SI KVALITNÍ ČESKÉ I ZAHRANIČNÍ FILMY A SERIÁLY!

Největší zápřah v maskérně byl v okamžiku, kdy se na plac dostavilo 12 dvojčat. „Jednou jsme je líčily, a když se tam neustále střídaly stejně oblečené, už jsme se ztrácely, to přiznám. Jinak v maskérně poznáme, kdo nám usedne do křesla,“ prozrazuje Martina, která má stále tentýž úkol – a ten zní, že dvojčata musí být neustále stejná. Toho se musí držet maskérky i kostymérky.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.