Izy se neohroženě zastane Vojty. V baru budou lítat pěsti a tříštit se sklo

ZOO (95) – Kamil vlepí Marice facku

Jan Kopečný (33) se jako Kamil zase pěkně předvede. S kamarádem nastoupí na Gorana Maiella (22) alias Vojtu a myslí si, jak mu dá za vyučenou. Díky převaze by se mu to možná i povedlo, jenže to by v pozadí nesměla stát Lucie Černá (27) coby Izy, která se za svého milého půjde bít. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Markův bar se stane místem hned dvou vyostřených scén, během nichž budou lítat nejenom facky. Zatímco se Izy a Vojta zahrnují lichotkami a k polibku už chybí jen krůček, vtrhne do baru Kamil a Marika. Romantickou atmosféru utnou ostrou hádkou, která vyvrcholí fackami. „Jsi sebestředný parchant a já jsem hrozně ráda, že jsem se tě zbavila,“ křičí na svého ex Marika. Kamil jí za to vzápětí uštědří pořádnou ránu.

Pro přihlížejícího Vojtu je to poslední kapka. Vloží se do jejich hádky a vzpouzejícího se rozzuřeného Kamila bez debat vyvede. Jenže tím potíže s bývalým partnerem Viky, který jí několikrát pěkně zavařil, zdaleka nekončí. O něco později, posilněn alkoholem, nastoupí na barmana s kamarádem a začnou lítat pěsti. A jelikož je to dva na jednoho, pomoci se rozhodne i Izy v podání Lucie Černé. Popadne láhev od vína a jednoho z útočníku pošle k zemi. „Měli jsme u sebe kaskadéry. Goran si vyzkoušel bitku a já pěkný úder do hlavy. Bylo to fajn, protože to bylo něco jiného, než obvykle točíme v ateliérech. Mám takové natáčení ráda, je to nevšední, zajímavé. Na jednu stranu je to i náročnější. Ale trochu si zahrát na Xenu? Proč ne,“ svěřila se Lucie.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Rvačka v ZOO

Pro natočení scény měla jen omezený počet pokusů. „Láhev byla vyrobena ze speciálního skla, říká se mu cukrářské, a když ji dlouho držíte v ruce, je křehčí a křehčí. To ale neznamená, že úder nebolí,“ zdůrazňuje Lucie. „Když mi kaskadér řekl, že mu mám dát pořádnou ránu, bála jsem se. Navíc všude se rozlétne to sklo a musíte dávat pozor na oči,“ popisuje seriálová Izy, na jejíž nebojácný zásah se můžete těšit v seriálu ZOO ve čtvrtek večer na Primě. „Myslím, že mi stačily snad dva pokusy a k dispozici jsem měla tři lahve. Musela jsem to dát na první dobrou, protože se to točilo několikrát z různých úhlů. Naštěstí se to povedlo,“ vzpomíná na natáčení.

Čtěte také: Tajemství zákulisí oblíbeného seriálu vyzrazeno! Nekonečné porce i květiny v lednici

Ve chvíli, kdy Lucie Černá vstoupila jako jedno z dvojčat do děje ZOO, nebyla právě odrazem dobroty, ale jak se zdá, scenáristé ji proměňují. „Izy se rapidně mění, a to k lepšímu, i když v sobě trochu té intrikánské povahy stále má. Musím přiznat, že se mi s ní teď žije docela dobře. Začíná mít hodnější charakter, za což může ta láska k Vojtovi. A jak to bude dál? O tom se nemluví,“ usmívá se mladší z dvojčat Černých.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.