Miluju tě a miloval bych i tvoje dítě! Filip vyzná lásku Sid

ZOO (96) – Je, nebo není těhotná?

Tomáš Klus (36) je jako Filip už nějaký čas bezhlavě zamilovaný do Sid v podání Michaely Pecháčkové (19). Své city ale dosud skrýval. Jakmile se však dovtípí, že je jeho vyvolená těhotná a Šimon Bilina (27) coby Haďák o dítě nestojí, rozhodne se jednat. Co mu Sid odpoví na jeho romantické vyznání? Podívejte se v exkluzivních ukázkách.

Filipa a Sid to k sobě táhlo hned od počátku nástupu nového fotografa do zoologické zahrady. Právě on jí stál po boku, když byla mezi kolegy v nemilosti, protože došlo kvůli chybě Novotných k odvolání ředitelky Roklové a na její místo nastoupil Albert. Filip s ní trávil nejvíce času a až partnersky ji podporoval namísto Haďáka, který mezitím pátral v Amazonii po rodičích. S notnou dávkou alkoholu navíc párkrát nechybělo mnoho jak k polibku, tak k nevěře.

Ačkoliv nakonec vždy dokázali udržet své touhy na uzdě, city ovládají jen stěží. Filip si uvědomil, že Sid miluje, záměrně se však od ní začal držet stranou, aby neohrozil její vztah s Haďákem. Pozornost u něho ale vzbudil těhotenský test, který měla Sid v plánu si udělat v klidu v bytě Viky. „Já jsem si myslela, že už budeš dávno pryč,“ je překvapená půvabná ošetřovatelka, když rozespalý Filip vyjde z pokoje. „Jen jsem si tady něco zapomněla. Jedny náušnice,“ vymýšlí si narychlo výmluvu.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Usměvavý fotograf se samozřejmě nenechá tak lehce ošálit a je rozhodnutý dozvědět se pravdu. „Jak by sis ověřil, že nějaká holka je, nebo není těhotná?“ ptá se u oběda Romana v dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit v úterý večer na Primě. Tip na nabídku alkoholu, jehož případné odmítnutí by podezření potvrzovalo, mu přijde jako skvělý postup. Když mu Sid dá s panákem dvakrát košem, považuje její těhotenství za hotovou věc. A když z řeči vyplyne, že Adam v nejbližší době rozhodně žádné děti neplánuje a Filip je svědkem jejich hádky se Sid, vyvodí si, jaké trable jeho láska prožívá.

Čtěte také: Tajemství zákulisí oblíbeného seriálu vyzrazeno! Nekonečné porce i květiny v lednici

Bohužel netuší, že vše je úplně jinak. Těhotenský test vyjde bohaté dědičce sklářského impéria negativně a neshody s Haďákem se potomků vůbec netýkaly. Jenže Filip o tom nemá ani ponětí, sebere odvahu a jde Sid vyznat lásku. „Skoro od prvního okamžiku, kdy jsem tě poznal, jsem se do tebe zamiloval. A to dost. Mám velký problém na tebe přestat myslet. Miluju tě. A chci, abys věděla, že i to dítě bych miloval tak jako svoje,“ vyzná se jí ze svých citů. Podívejte se na její reakci.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.