Filipa svádí sexy bruneta a Sid žárlí. Nemůžu ho dostat z hlavy, svěří se Viky

ZOO (98) – Okaté svádění Filipa

Michaela Pecháčková (19) pocítí coby Sid ostrý osten žárlivosti. Filipa v podání Tomáše Kluse (36) totiž v zoologické zahradě okatě balí její bývalá spolužačka, na což se Sid dívá jen velmi nerada. Cítí snad k Filipovi víc, než je ochotná si připustit? Minimálně na něho jednoduše nemůže přestat myslet. Podívejte na exkluzivní ukázky.

Sid se ozve bývalá spolužačka Iva, zda nezná někoho, kdo by mohl mít zájem o redesign bytu podle feng-šuej. Ačkoliv Iva cílí na vlivnou babičku Sidonii v podání šarmantní Jany Švandové, mladé ošetřovatelce je jasné, že by u movité podnikatelky rozhodně neuspěla. Jelikož však s Adamem, čerstvým milionářem, plánují koupi bytu, nabídne jako možné klienty je.

S Ivou si sjedná schůzku v zoologické zahradě, díky čemuž se vyzývavá brunetka seznámí s Tomášem Klusem coby fotografem Filipem. Bývalý olympionik a známý svůdce žen ji okamžitě zaujme a bez okolků po něm vyjede. „Můžu si s tebou udělat selfíčko? Když byla olympiáda, tak jsem koukala na každý tvůj závod a strašně jsem ti fandila,“ snaží se mu zalíbit Iva, jejíž balení vyvrcholí v okamžiku, kdy Filipa požádá o autogram do výstřihu.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Dědičce sklářského impéria je její chování krajně nepříjemné a dlouho se na lichocení a vtírání do fotografovy přízně nedokáže dívat. Sexy tmavovláska však na rozdíl od Filipa její odchod kvituje a dál pokračuje s neskrývaným sváděním. Kávou v infocentru ovšem zdaleka nekončí. V dalším díle seriálu ZOO, který uvidíte v úterý večer na Primě, za ním nakráčí do kantýny s neodolatelnou nabídkou. „Podpis jsem umyla a říkala jsem si, že třeba najdeme nějaké lepší místo,“ vyzývavě mrká na Filipa.

Čtěte také: Tajemství zákulisí oblíbeného seriálu vyzrazeno! Nekonečné porce i květiny v lednici

Zatímco bývalý olympionik se nenechá přemlouvat a v mžiku s koketou odchází, Sid na něho nemůže přestat myslet. K Filipovi ji to táhlo od počátku a k polibku a následné nevěře mnoho nechybělo. S příjezdem Haďáka však potenciální románek skočil dříve, než začal. A přestože si Sid myslela, že má ve svých citech jasno a s proutníkem Filipem nechce mít nic společného, chtě nechtě Viky přizná, že ho jednoduše nemůže dostat z hlavy.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.