Sid raní Filipa. Jsem prý nezodpovědný proutník, naštve se fotograf

ZOO (97) – Nechci ti dávat falešnou naději

Tomáš Klus (36) se jako Filip stále plácá ve své lásce k Sid a tajně doufá, že přece jen budou pár. I ona si je toho dobře vědoma, proto se rozhodne si to s ním jednou provždy vyříkat. Jenže Filipa se její slova dotknou a zároveň ho pobouří. Hodlá se proto zachovat zcela opačně, než by podle kamaráda měl. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Fotograf Filip přestal před Sid skrývat své pocity a vyznal jí lásku. V domnění, že je těhotná, ale Haďák o miminko nestojí, se odhodlal a půvabné ošetřovatelce přiznal, že by miloval i její dítě. Naneštěstí si celou situaci jen špatně vyložil a záhy po romantickém gestu musel přijmout fakt, že Sid a Haďák jsou stále zamilované hrdličky.

Bohatá dědička sklářského impéria však cítí, že občas svým jednáním nadále dává Filipovi šanci. „Neumíš sdělovat špatné zprávy. Ty to vždycky tak zaobalíš, že to vyzní opačně. Připrav si, co mu chceš říct, a tak mu to řekni. Neimprovizuj, to ti nejde,“ radí jí Viky, jejíž představitelka Eva Burešová by se měla do oblíbeného seriálu co nevidět znovu vrátit. Michaela Pecháčková ji coby Sid poslechne a s usměvavým bývalým olympionikem si vážně a otevřeně promluví.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

„Oba dva jsme jiní, to nikdy fungovat nebude. Nenabízíš jistotu a stabilitu. Ty si s holkami jen hraješ a vztahy bereš na lehkou váhu,“ zaskočí Filipa, jehož se toto hodnocení velmi dotkne. „Jinými slovy říkáš, že jsem dě*kař,“ zakončí její proslov Filip v dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit ve čtvrtek večer na Primě. „Já jsem myslel, že mě znáš. Ale ty evidentně vůbec nemáš tušení, kdo jsem,“ říká zklamaně.

Čtěte také: Izy se neohroženě zastane Vojty. V baru budou lítat pěsti a tříštit se sklo

Názor Sid nemůže vyhnat z hlavy a svěří se Romanovi. „Anička mi řekla, že jsem nezodpovědný dě*kař,“ stěžuje si kamarádovi. Ten ho ale moc nepodpoří, neboť jen potvrdí, že má pravdu. Přestože mu doporučuje, aby jí tedy dokázal, že se změnil a dávno není tím lehkomyslným floutkem, Filip se rozhodne udělat pravý opak. „Já jí ukážu, že má pravdu! Ukážu jí totálně nezodpovědného a rozevlátého Fílu!“ je odhodlaný fotograf.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.