Z něžného osahávání u Decastelo se vyklube dětská zábava. Vojnar volá o pomoc

Mučení Petra - Prostřeno! XXVI (9)

Ve čtvrtek se v repríze souboje o nejlepší menu předvede Štěpánka Decastelo. Připraví českou kuchyni a hostům poskytne svoje masérské služby. Jen kdyby se Petrova masáž neproměnila v mučení. Chudák bude marně volat o pomoc, protože některé soupeřky nic nezastaví.

Někdejší manželka spisovatele a scenáristy Reného Decastela se v soutěži amatérských kuchařů postaví k plotně ve čtvrtek. Štěpánka Decastelo výzvu přijala, protože ji lákají nevšední zážitky a líbí se jí možnost ukázat skrze jídlo, jaká je. Dalším důvodem je její maminka, která nedávno zemřela. Vždy si moc přála, aby Štěpánka účinkovala v kulinářské soutěži, protože tento pořad milovala. A tak Štěpánka při výběru receptů vsadí především na tradiční pokrmy. A prozradí i rodinný recept na ovocné knedlíky. Dále připraví slané plněné palačinkytapas pro přátele a placaté kuře s nádivkou.

Štěpánka bydlí se dvěma syny, sedmiletým a devatenáctiletým. Při šmejdění hosté samozřejmě narazí nejdříve na dětský pokoj, kde se chopí hraček, se kterými si začnou hrát. „Jsou to dětský pokoje a my jsme děti,“ omlouvá dětinské chování Petr Vojnar. Ten pak popustí uzdu fantazii a použije i pár zaklínadel. „Dexempo Leoš Mareš,“ namíří na sebe kouzelnickou hůlkou Petr v očekávání proměny ve známého moderátora. „My jsme zjistili u Péti, že má obsesi na Leoše Mareše. Hledá pořád nějaký design a vypráví historky,“ práskne na něj v Prostřeno! Andrea Pomeje.

Když se soutěžící vyřádí, pokračují do ložnice. Tam objeví nad postelí velkou Štěpánčinu fotku. „To je nějaká úchylka mít sám sebe na zdi?“ vyzvídá Petr. Dominika a Sonia totiž mají na zdi také svoje fotky. Co dalšího se při šmejdění přihodí, sledujte už nyní na prima+ a vpodvečer na obrazovce.

Soutěžící šmejdí v hostitelčině ložnici. Ve videu uvidíte, co má Decastelo nad postelí:

Soupeřky se na polonahém Petrovi vyřádí

Protože se momentálně bývalá novinářka Štěpánka věnuje masážím, svoje hosty si bude při zábavě hýčkat. Dominice poskytne detoxikační proceduru, Sonie namasíruje ruce a Andree břicho, což si dýdžejka s plným žaludkem příliš neužije. Na závěr pak přijde masírování Petra. Štěpánka si je vědoma, že měl moderátor nějaké zdravotní potíže a chce mu prý ulevit. „Já jsem z toho vždycky v rozpacích,“ přizná Štěpánka a začne s doteky. K Petrově smůle jsou v tu chvíli v místnosti i ostatní rozjařené dámy. Ty se na něj slétnou jako vosy. „Petr je krásný chlap, vždycky byl, on má super tu postavu. On se sobě hodně věnuje, co já vím. Hodně cvičí,“ pěje Štěpánka ódy na svého soupeře. „To, že se to zvrhlo, za to já nemůžu,“ brání se hostitelka.

„Začali po mně malovat, masírovat loktem do zad, krást mi boty, sundávat ponožky, já si fakt připadám jak v mateřský školce,“ stěžuje si Petr. Po chvíli mučení se začne dožadovat pomoci od štábu. „Mohl by nějaký režisér říct stop?“ volá Petr. Rozdováděnou Soniu ale nezastaví nic. Blondýnka pak prozradí, že to byl pro ni vrcholný zážitek dne. Jen těžko pak všechny hostitelka opět usadí ke stolu. Jak budou soutěžícím chutnat Štěpánčina rodinná jídla? Povede se recept po mamince, nebo VIP budou nad knedlíky ohrnovat nos?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.