Šmejdění u Dominiky Mesarošové skončí v posteli. Pomeje jí sebere drahé kabelky

Šmejdění - Prostřeno! XXVI (7)

V úterý svým soupeřům v kulinářském speciálu uvaří playmate a modelka na mateřské Dominika Mesarošová. V repríze pořadu se blondýnka ukáže jako schopná kuchařka a hostitelka. Nejvíc si ale soupeři užijí šmejděníčko šmejdění v jejím brněnském domě.

Šestatřicetiletá Dominika žije s partnerem Tomášem a čtyřletým synem Eliánem v Brně. Do povědomí veřejnosti se dostala milostnou aférkou s bývalým šéfem Miss ČR Janem Moťovským. Následovala plastická operace poprsí a stala se vyhledávanou modelkou. V Prostřeno! bude Dominika vystupovat podruhé. Před lety se prezentovala jako party girl, která nechybí na žádném večírku. Od té doby se leccos změnilo. Dominika odešla z Prahy, stala se matkou a dnes podniká s nemovitostmi. A očividně je spokojená, jak se můžete přesvědčit při sledování pořadu na prima+ a v úterý vpodvečer na televizi Prima.

Pro hosty připraví exoticky vypadající menu skládající se z mozzarelly v kabátku na salátku, ostré thajské polévky laksy s kokosovým mlékem, poté bude servírovat rybu pečenou v troubě a jako dezert připraví Kluay Buad Chee, což je banán s kokosovou omáčkou. Jelikož kokosové mléko obsahují dva chody, bude Dominika při přípravě potřebovat hned několik plechovek. Bude však trochu znechucená z konzistence mléka. Chvíli se v něm bude šťourat a nakonec usoudí, že je asi v pořádku. „Na to, že tu polívku dělám docela dost často, tohle se mi opravdu ještě nestalo,“ vysvětlí modelka.

Zdá se vám mléko ve videu v pořádku? S tímhle se Dominika ještě nesetkala:

Jak pružná je Dominičina postel?

Hosté si budou smět prošmejdit Dominičin moderně zařízený dům, mimo jiné ložnici s obří fotografií paní domu a jejího muže, dále pracovnu spojenou s hostinským pokojem, synův pokoj a wellness část s bazénem a vířivkou. Tam ostatně soutěžící zamíří na samém konci večera. Při vstupu do ložnice se dámy a Petr vrhnou na vystavené kabelky. Sonia nazve koutek s doplňky „kabelkovým rájem“. Poté začnou hosté vybírat, co by si tak asi odnesli domů.

„Může si za to sama,“ zavtipkuje Andrea Pomeje a začne skládat menší koktejlová psaníčka do batůžku. Podle Vojnara brzy budou Vánoce, takže se budou kabelky hodit jako dárečky. Pak se soutěžící přesunou do postele, někteří zalezou i pod peřinu. „Tomu říkám pozvat si dobré kamarády,“ zhodnotí Petr. Sonia prý chtěla zjistit, jestli mají pérovací matrace. Když Dominika v televizi při premiéře pořadu viděla, co všechno v jejím domě soutěžící dělali, byla určitě pěkně rozladěná.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.