Věděli jste, že se dá určit povaha ženy podle velikosti a tvaru jejího poprsí?

Ano, čtete dobře! Nám přišlo taky velice zvláštní hodnotit povahu žen podle toho, jestli mají holčičí jedničky nebo poprsí, jehož velikost by jim záviděla lecjaká pornohvězda, která za ně utratila majlant!

Ale prý to opravdu lze, dokonce je to vědecky posvěceno. Vědci z americké univerzity v Houstonu totiž po několikaměsíčním bádání, jehož se účastnilo 5000 žen ze všech států USA ve věku 18–30 let (samozřejmě bez plastických zákroků), zjistili, že ženy se stejným typem poprsí jsou si opravdu velice podobné, tedy nejen fyzicky (mají stejná prsa), ale i povahově.

Pánové, takže od teď si začněte hledat ženy na plavečáku nebo možná ještě lépe – na nudapláži. Budete dopředu vědět, co vás čeká – a netýká se to jen tělesných proporcí…

Zde je sedm kategorií, do kterých vědci ženy rozdělili. Tak schválně, myslíte, že to odpovídá?

1. Pokud má žena středně velká a pevná prsa s menšími bradavkami do špičky, které směřují nahoru, je…

... to pěkná mrška, na tu pozor! Tyto ženy bývají dost vypočítavé, hledají dobrou partii, a když přijde na lámání chleba, dokážou být velice chladné a kruté. Na druhou stranu umějí v mužích rozpoutat obrovskou vášeň, která je jim ale v podstatě cizí. Cit a emoce rozhodně nejsou jejich kamarádky a rozum nad nimi vždy vyhrává. Jsou to kariéristky, které přesně vědí, co chtějí, a jdou si tvrdě za svým!

2. Pokud narazíte na ženu s obrovským, těžkým poprsím, kterému vévodí velké bradavky tmavé barvy, je to žena…

... která miluje opravdu a nic nepředstírá, dalo by se říct, že je to trošku taková „domácí kvočna“, myšleno samozřejmě v dobrém. Nadevše totiž miluje vlastní rodinu, děti, a vše kolem domácí pohody umí skvěle obstarat a zařídit. U této ženy se nemusíte bát, že by vám byla nevěrná. Vždy vás bude čekat s otevřenou náručí a dobrou večeří.

3. A co ženy, které mají také veliká ňadra, ale na rozdíl od čísla 2, mají prsa pevnější a jejich bradavky se hrdě tyčí vzhůru?

Tak s těmito kráskami taky opatrně! Zcela dopodrobna mají rozmyšlené, co je pro ně důležité. Rozhodně nespojí svůj život s ajťákem, který má 15 000 čistého. Zbožňují totiž luxusní a značkové věci, bez kterých nemohou žít! Ale abychom jim tak úplně nekřivdili, v posteli si s nimi opravdu užijete, jsou nesmírně vášnivé a náruživé, nic v sexu jim není cizí…

4. Máme tady další typ žen, opět s větším poprsím a výraznými bradavkami, které trčí dopředu… Jaké jsou ony?

Pokud hledáte nejen ženu do postele, ale také kamarádku, která vám bude vždy naslouchat a vděčně přikyvovat, tohle je ten správný typ pro vás. Takové ženy jsou totiž velice hodné, obětavé, věrné a vždy ochotné přispěchat na pomoc, pokud je potřeba. Někdy je ale lidé dost využívají, protože i když nejsou hloupé, bývají dost naivní. V sexu si s nimi užijete, jen pokud jste dominantní jedinec a povedete je. Nepatří k těm, které vymýšlejí, čím vám udělají dobře, postrádají totiž fantazii…

5. A je zde poprsí, které, jak se říká, „zdědila dotyčná po tatínkovi“… Velmi malá ňadra s výraznými bradavkami. Co vás čeká a nemine?

Získáte milou osobu, která vás bude obdivovat a následovat. Nebude vám mazat ale med kolem pusy, jelikož tyto ženy bývají přímočaré a upřímné. Obrat o 180 však nastane, pokud se tato osůbka dozví, že jste ji zradil, podvedl a ona se bude cítit zraněná a ublížená. Pak zažijete peklo na zemi, možná bychom vám doporučili odstěhovat se někam na druhou polokouli. Pomsta bude totiž sladká, ale jen pro ni…

6. Ženy s malými ňadry a bradavkami, které šilhají do stran…

Další typ žen, kterým pán bůh moc nepřál, když se nadělovaly objemné hrudníky. Ale zdá se, že ony si z toho nic nedělají, jsou totiž velice sebevědomé, vždy nad věcí a s pevnými cíli. Bývají velice úspěšné a jejich kariéra stoupá stále vzhůru, i když se neštítí jít přes mrtvoly. V sexu si pánové přijdete na své, pokud vám tedy vyhovují prsa jako rozinky… Zažijete divoký a vášnivý sex, na který budete dlouho vzpomínat. Ovšem, nikdy si nebudete jisti, že jste jediní, s kým si dotyčná sexuální hrátky užívá!

7. A nakonec tu máme opět zlatý střed… Středně velká, pevná prsa, vzdálená dál od sebe a se špičatými bradavkami

Tak tohle by byla asi ta pravá žena pro založení rodiny. Není to totiž úplně kvočna, která žije jen pro vás a pro děti, má i vlastní zájmy a svůj vlastní život. Je ale velice něžná, chápavá, trpělivá, dokáže vnímat potřeby svých blízkých. Pokud má děti, je to velice dobrá matka, která své děti miluje, ale ne takovou tou opičí láskou, je velice objektivní. Má zdravý pohled na život.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 7. 2024

Berani, smíchejte dnes realitu s trochou fantazie. Na chvíli si odpočiňte a odreagujte se. Zkuste strávit čas meditací a vyčistěte si hlavu od každodenních starostí. Uklidňující, relaxační činnosti jsou tím nejlepším způsobem, jak dnešní den strávit. Vydejte se na procházku s přáteli a ponořte se do hovoru na obskurní témata. Dopřejte si čas a prostor pro snění.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.