Jak provádět samovyšetření prsu? Henry vám to ukáže!

Ač činí ženská prsa potěšení velké části populace, na většině sociálních sítí jejich obrázek ukázat nesmíte. Což může být docela problém, pokud chcete zveřejnit instruktážní video o samovyšetření prsu….

Každý běžný uživatel sociálních sítí nejspíš ví, že tu jsou některé věci zakázané. Například zobrazování určitých částí lidského těla. Konkrétně Facebook a Instagram mají velmi přísná pravidla, pokud jde o ženské bradavky. Ty už spadají do kategorie Pornografie. Takže pokud budete chtít na Facebooku zveřejnit instruktážní video v rámci kampaně proti rakovině prsu, nejspíš narazíte na problém.

Přesně to se stalo argentinské charitativní organizaci MAMCA, která se ale nenechala odradit a našla cestu, jak tato pravidla obejít. Prostě natočila instruktážní video s mužskými „ňadry". Výsledkem je poněkud legrační a dost chlupatá série detailních záběrů.

Na začátku videa je žena, která si rozepíná blůzu, zatímco hlas v pozadí vysvětluje, jak ženská prsa podléhají cenzuře, ačkoli slouží i k názornému předvedení vyšetřovacích technik v rámci prevence rakoviny prsu. A ihned vesele dodává: „Naštěstí jsme objevili prsa, která cenzuře nepodléhají!“ V tu chvíli přichází na scénu Henry se svou nahou hrudí a v následující minutě je na něm krátce demonstrováno celé samovyšetření, krok za krokem. Video pak končí doporučením dodržovat tři kroky prevence – samovyšetření, pravidelné návštěvy gynekologa a mamografická vyšetření.

„Je těžké přimět ženy kolem pětadvaceti let, aby pravidelně prováděly samovyšetření, a předešly tak riziku rakoviny prsu. Přitom pro ně není problém každých pět minut kontrolovat svůj mobil. Proto jsme se rozhodli odchytit je právě na sociálních sítích,“ vysvětluje David z agentury Little Black Book, která reklamní video natočila.

Je opravdu zvláštní, že pokud konečně chcete využít sociální média pro dobrou a velmi užitečnou věc, musíte hledat cesty, jak obejít pravidla. Naštěstí v tomto případě se to povedlo, a dokonce se při tom můžete i zasmát.

-ak-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.