zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jak provádět samovyšetření prsu? Henry vám to ukáže!

Prsa jako prsa...
Autor: Mamca/Youtube Prsa jako prsa...
anna kopečková , Vydáno: 15.06.2019
Ač činí ženská prsa potěšení velké části populace, na většině sociálních sítí jejich obrázek ukázat nesmíte. Což může být docela problém, pokud chcete zveřejnit instruktážní video o samovyšetření prsu….

reklama

Každý běžný uživatel sociálních sítí nejspíš ví, že tu jsou některé věci zakázané. Například zobrazování určitých částí lidského těla. Konkrétně Facebook a Instagram mají velmi přísná pravidla, pokud jde o ženské bradavky. Ty už spadají do kategorie Pornografie. Takže pokud budete chtít na Facebooku zveřejnit instruktážní video v rámci kampaně proti rakovině prsu, nejspíš narazíte na problém.

Přesně to se stalo argentinské charitativní organizaci MAMCA, která se ale nenechala odradit a našla cestu, jak tato pravidla obejít. Prostě natočila instruktážní video s mužskými „ňadry". Výsledkem je poněkud legrační a dost chlupatá série detailních záběrů.

Na začátku videa je žena, která si rozepíná blůzu, zatímco hlas v pozadí vysvětluje, jak ženská prsa podléhají cenzuře, ačkoli slouží i k názornému předvedení vyšetřovacích technik v rámci prevence rakoviny prsu. A ihned vesele dodává: „Naštěstí jsme objevili prsa, která cenzuře nepodléhají!“ V tu chvíli přichází na scénu Henry se svou nahou hrudí a v následující minutě je na něm krátce demonstrováno celé samovyšetření, krok za krokem. Video pak končí doporučením dodržovat tři kroky prevence – samovyšetření, pravidelné návštěvy gynekologa a mamografická vyšetření.

Henry - samovyšetření prsu

„Je těžké přimět ženy kolem pětadvaceti let, aby pravidelně prováděly samovyšetření, a předešly tak riziku rakoviny prsu. Přitom pro ně není problém každých pět minut kontrolovat svůj mobil. Proto jsme se rozhodli odchytit je právě na sociálních sítích,“ vysvětluje David z agentury Little Black Book, která reklamní video natočila.

Je opravdu zvláštní, že pokud konečně chcete využít sociální média pro dobrou a velmi užitečnou věc, musíte hledat cesty, jak obejít pravidla. Naštěstí v tomto případě se to povedlo, a dokonce se při tom můžete i zasmát.

-ak-

 

 

 

reklama

Související témata: rakovina prsu , samovyšetření prsu , sociální sítě

reklama

Přečtěte si také

reklama