Zdraví a nemoci

4. listopadu 2017 07:30

Martina Čerňanská

Máte vztahové, pracovní či zdravotní problémy? Vyřešte je pomocí metody RUŠ!

A je tu podzim. Pro někoho ráj barev, ale pro mnohé lidi čas plný melancholie a depresí. Také se na podzim trápíte více, než v létě, kdy je dlouhý den a na obloze ani mráček? Možná prožíváte jen tzv. den blbec, ale může se jednat i o celoživotní trauma, které ovlivňuje celý váš život.

Toho není snadné se zbavit, ale lze to! A to pomocí metudy RUŠ.

Tuto metodu vymyslel Karel Nejedlý a je postavena na základním předpokladu, že člověk si musí být svého problému vědom a musí ho chtít sám aktivně vyřešit. Sám autor přiznává, že prošel řadou různých metod, než vymyslel právě svou metodu RUŠ – Rychlá a Účinná změna Skutečnosti. Všechny předchozí ovšem vyřešily problém dočasně, nebo ne zcela. "Byl jsem rozhodnutý, že musím vymyslet něco, co pomůže komukoliv s čímkoliv a rychle. A najednou jsem to v sobě našel. Vybavil jsem si nějaký svůj problém, zkusil jsem ho pomocí této metody vyřešit a on opravdu zmizel. Během pár vteřin," vzpomíná na to, jak na svou metodu přišel.

To byl počátek. Od té doby Karel Nejedlý dokázal svou metodu vybrousit natolik, že nyní je opravdu jednoduchá, efektivní, účinná a s trvalým efektem. Pomocí této metody mohou lidé rozvíjet svou osobnost do maximální možné míry tím, že postupně v sobě odstraní všechny negace, které jim bránily naplno rozvinout jejich potenciál. "Princip metody je velmi jednoduchý. Najdu problém, nazvu ho, přijmu a je pryč," popisuje základ metody Karel Nejedlý, který již pomohl tisícům lidí vyřešit jejich psychické, fyzické i myšlenkové problémy a traumata.

Jste rozhodnutí něco změnit? Udělejte to!

Metoda není vhodná pro ty, kteří pořád jen něco zkouší, ale nejsou vlastně rozhodnuti ani ochotni se změnit. Ovšem těm, kteří v sobě najdou sílu a odvahu opravdu věci vyřešit a změnit, funguje velmi rychle a dobře. "Pokud se naučíte dobře vnímat svůj vnitřní svět, uvědomovat si svoje pocity a změny ve svém těle, můžete obráceným postupem (která myšlenka mi způsobila tento pocit?) onu prvotní myšlenku najít a vyřadit ze svého života. Chce to ovšem určitou praxi," upozorňuje Karel Nejedlý, který o své metodě pořádá kurzy a pravidelné přednášky po celé republice.

Co vše lze pomocí metody RUŠ vyřešit?

"Vyřešit se dá víceméně jakýkoliv pojmenovaný problém. Přichází lidé v krizových a zlomových okamžicích života, kteří řeší zásadní životní problémy a situace, mají problémy vztahové, pracovní, osobní. Jiní chtějí zpracovat svoje neduhy a nemoce. A také přichází lidé, kteří jsou víceméně spokojení a v jejich životě „skřípe“ jen něco málo," říká Karel Nejedlý. Ovšem pomocí metody lze řešit i prožitá traumata (přepadení, znásilnění, okradení). Tuto zátěž lze dokonce vyřešit tak, jakoby se nikdy nestala.

Jednoduše jakákoliv starost, obava, strach, fobie, úzkost, lítost, smutek, deprese, stres, vztek, nenávist, hněv, žárlivost, závislost, nemoci, potrat, úmrtí blízkého člověka, rozchod – to vše lze pomocí metody RUŠ vyřešit takovým způsobem, že se tím již nebudete trápit.

Jak metoda přesně funguje a jak se zbavit svých problémů zjistíte buď na přednášce, kurzu, individuální terapii, nebo se o přesném postupu můžete dočíst v knize „Metoda RUŠ aneb JÁ TO MÁM JINAK“, kterou autor Karel Nejedlý o své metodě vydal.

Mohlo by vás také zajímat:

autor: Karel Nejedlý, MH

Sdílejte článek
Štítky deprese psychologie metoda RUŠ

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.