10 návodů, jak vybudovat dokonalý vztah s partnerem

Osobní koučka a psychoterapeutka Šárka Vávrová tvrdí, že vztahy jsou v dnešní době problémem číslo jedna, který řeší muži i ženy. Neumíme spolu komunikovat, nedokážeme pochopit vzájemnou rozdílnost, máme málo sexu... Jak z toho ven?

Každý z nás se někdy v životě setká s určitým problémem nebo si neví rady, jak dál. Objeví se překážky a zažíváme to, co jsme nikdy zažít nechtěli. Nedaří se nám najít vhodného partnera, máme problémy ve vztahu nebo si nevíme rady, jak zvládnout krizi, kterou vztah právě prochází. „Ale všechno má své řešení. Každý z nás totiž může svůj život změnit, především tím, že změní svoje myšlení a vnitřní nastavení," tvrdí Šárka Vávrová.

Přečtěte si některé ze Šárčiných zápisků o vztazích. Najdete v nich příběhy z její dlouholeté praxe, ale i její osobní zkušenosti a také cenné rady. „Doufám, že zápisky z mého deníčku vám pomohou vidět tu naději, která je vždy na konci cesty, kterou právě jdete."

Spoustu dalších rad a názorů najdete v nové knize Šárky Vávrové Deník koučky, kterou vydalo nakladatelství JOTA.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.