Zdraví a nemoci

12. července 2020 08:00

Petra Kloidová

Nový rodinný tobogán, 2x větší areál, to je léto v Aqualandu Moravia

Letní sezóna bude tento rok v Aqualandu Moravia nabitá novinkami! Na návštěvníky tady čeká spoustu nového dobrodružství a zážitků. Areál Aqualandu Moravia bude během léta 2x větší díky novému letnímu areálu, který otevřel své brány ve středu 8.7.2020.

Do velké rodiny tobogánů, skluzavek a bazénů přibyla spousta novinek. Nově také můžete do areálu vstoupit i z druhé strany aquaparku, díky novému vchodu se šatnami.

Největší lákadlem letošního léta je nový rodinný tobogán High Five. High Five je unikátem v celé kontinentální Evropě, nejblíže najdete tobogán podobného typu na Kanárských ostrovech. Na tobogánu se svezete pětkrát nahoru do kopce a zase z kopce dolů. Jízdou i vzhledem připomíná spíše horskou dráhu a je tak ideální volbou pro milovníky adrenalinu, ale i pro rodiny s dětmi, které mají chuť zažít léto plné dobrodružství. Užijete si jedinečnou jízdu dlouhou 242 metrů. Tobogán je navíc také ,,chytrý´´! Před jízdou vždy zváží posádku, aby následně zvolil správné množství a tlak vody pro jízdu do kopce. Jde o technologickou vychytávku, která umožňuje nejen jedinečnou jízdu do kopce, ale také šetří vodou.

Mezi další nová lákadla patří třeba dětský vodní svět nebo klidná řeka Lazy River. Na řece Lazy River si užijete jízdu na raftu s jedinečným výhledem na Pálavu a projedete téměř celý nový areál. Kromě spousty zábavy si během jízdy můžete vychutnat i drink na vodním baru, aniž byste museli odcházet z vody. Zábavu pro naše nejmenší zaručí dětský vodní svět s báječným splash parkem plným vodních trysek, chrličů a spoustou dalších vodních prvků. Během léta bude dětský vodní svět také ve znamení animačního programu. Těšit se můžete třeba na závody motorových lodiček, do kterých se určitě rádi zapojí děti, ale i nejeden dospělý.

K létu v Aqualandu Moravia samozřejmě patří i stávající bazény a atrakce, jako jsou unikáty ve střední Evropě Abyss a Boomerango, tobogány, na kterých je letní zábava o level výš.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.