zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Komerční článek
Komerční článek

Nový rodinný tobogán, 2x větší areál, to je léto v Aqualandu Moravia

Do velké rodiny tobogánů, skluzavek a bazénů přibyla spousta novinek
Autor: Aqualand Moravia Do velké rodiny tobogánů, skluzavek a bazénů přibyla spousta novinek
Letní sezóna bude tento rok v Aqualandu Moravia nabitá novinkami! Na návštěvníky tady čeká spoustu nového dobrodružství a zážitků. Areál Aqualandu Moravia bude během léta 2x větší díky novému letnímu areálu, který otevřel své brány ve středu 8.7.2020.

reklama

Do velké rodiny tobogánů, skluzavek a bazénů přibyla spousta novinek. Nově také můžete do areálu vstoupit i z druhé strany aquaparku, díky novému vchodu se šatnami.

Největší lákadlem letošního léta je nový rodinný tobogán High Five. High Five je unikátem v celé kontinentální Evropě, nejblíže najdete tobogán podobného typu na Kanárských ostrovech. Na tobogánu se svezete pětkrát nahoru do kopce a zase z kopce dolů. Jízdou i vzhledem připomíná spíše horskou dráhu a je tak ideální volbou pro milovníky adrenalinu, ale i pro rodiny s dětmi, které mají chuť zažít léto plné dobrodružství. Užijete si jedinečnou jízdu dlouhou 242 metrů. Tobogán je navíc také ,,chytrý´´! Před jízdou vždy zváží posádku, aby následně zvolil správné množství a tlak vody pro jízdu do kopce. Jde o technologickou vychytávku, která umožňuje nejen jedinečnou jízdu do kopce, ale také šetří vodou.

Aqualand Moravia
Autor: Aqualand Moravia Aqualand Moravia

Mezi další nová lákadla patří třeba dětský vodní svět nebo klidná řeka Lazy River. Na řece Lazy River si užijete jízdu na raftu s jedinečným výhledem na Pálavu a projedete téměř celý nový areál. Kromě spousty zábavy si během jízdy můžete vychutnat i drink na vodním baru, aniž byste museli odcházet z vody. Zábavu pro naše nejmenší zaručí dětský vodní svět s báječným splash parkem plným vodních trysek, chrličů a spoustou dalších vodních prvků.  Během léta bude dětský vodní svět také ve znamení animačního programu. Těšit se můžete třeba na závody motorových lodiček, do kterých se určitě rádi zapojí děti, ale i nejeden dospělý.

Areál Aqualandu Moravia bude během léta 2x větší díky novému letnímu areálu
Autor: Aqualand Moravia Areál Aqualandu Moravia bude během léta 2x větší díky novému letnímu areálu

K létu v Aqualandu Moravia samozřejmě patří i stávající bazény a atrakce, jako jsou unikáty ve střední Evropě Abyss a Boomerango, tobogány, na kterých je letní zábava o level výš.

Aqualand Moravia
Autor: Aqualand Moravia Aqualand Moravia

reklama

Související témata: oči , úrazy očí , zdraví , léto , letní úrazy , problémy s očima , nemoci očí

reklama

Přečtěte si také

reklama