Zdraví a nemoci

8. července 2017 06:00

Lucie Průchová

Pět úžasných snídaní s banánem: I Mimoňové by mlaskali blahem!

Vypadají jako dezert a když při jejich konzumaci zavřete oči, budete si připadat jako v ráji. To jsou letní snídaně, v nichž hlavní roli hraje banán!

Zkoušeli jsme různé kombinace, než jsme vybrali těchto pět, které nás opravdu zaujaly svou chutí, ale i vzhledem. Ne nadarmo se říká, že člověk jí i očima.

K banánům jsme přidávali různé přísady, třeba jogurt, všelijaké polevy, ovoce, ořechy a obilniny. Dokonce jsme zkusili i ryze letní verzi se zmrzlinou. Možná to bude těmi vedry, která v Česku panovala. Říkali jsme si, jestli už to není trošku přehnané! Přece jen, zmrzlina k snídani :-O Ale, pak jsme usoudili, proč vlastně ne? Z jakého důvodu se nikde ve světě nepodává k snídani zmrzlina (tedy alespoň my o tom nevíme)? Měli by to všichni vyzkoušet!

Podívejte se na některé z našich výtvorů a nebojte se je vyzkoušet. Můžeme vám je jen doporučit, určitě si pochutnáte jako my!

Je to perfektní způsob, jak začít nový den.

Naše první snídaně

Naše druhá snídaně

Naše třetí snídaně

Naše čtvrtá snídaně

Tip: Borůvky jsou sladší, když je pár minut na sucho orestujete.

Naše pátá snídaně

Tip: Kokos narychlo orestujte, je jemnější a uvolní se jeho vůně a chuť.

Mohlo by vám taky chutnat:

Save

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.