Řeč těla: Co nám odkrývají potíže s bradavicemi?

Jak ovlivňuje stav duše naše tělo? Objevte tajemství psychosomatiky.

V psychosomatice chápeme tělo a duši jako jeden celek, který je neoddělitelný. V případě potíží se pacient obrátí na lékaře, který pomocí testů zjišťuje, z čeho potíže pramení. V některých případech jsou potíže pacienta neidentifikovatelné a lékaři se nepodaří stanovit diagnózu. Pacient pak navštěvuje různé specialisty, kteří většinou dojdou k závěru, že je po medicínské stránce v pořádku, a to přesto, že jeho potíže stále přetrvávají. Odborníci zastávají názor, že 70 % potíží je psychického původu. Žijeme-li život plný spěchu a stresu, duše volá prostřednictvím fyzických potíží o pomoc. Potíže spojené s naší psychikou jsou psychosomatické potíže a v jejich pozadí vždy stojí stres, strach, emoce, vztek, bolest, úmrtí někoho blízkého, problémy ve vztahu, úzkost, obavy z budoucnosti nebo nezpracované problémy.

Bradavice je nezhoubný nárůstek na kůži nebo sliznici, který způsobuje lidský papilomavir HPV. Papilomaviry se v lidské populaci běžně vyskytují, ale většina z nich nevyvolává žádná onemocnění. Viry z této skupiny ale mohou vyvolat i vážnější onemocnění.

Bradavice mají inkubační dobu dlouhou od několika týdnů přes měsíce nebo dokonce roky. Je tedy možné, že člověk může přenášet bradavice, aniž by se u něho nějaké objevily. Jejich výskyt je nejčastěji na rukou, nohou nebo v obličeji. Infikovaná krev může nakazit své okolí a vytvořit tak další bradavice.

Jaké jsou duševní příčiny potíží s bradavicemi?

Bradavice představují víru ve vlastní žárlivost. Také se jedná o vnitřní nenávist. Hněvem se zloba zhmotňuje a projeví se na lidském těle. Objevíte-li na těle nějakou bradavici, přemýšlejte, na koho se zlobíte nebo koho nenávidíte. Bradavice hyzdí tělo. Také mohou obtěžovat při chůzi. Ošklivé myšlenky produkují stejně ošklivé věci i na těle.

Položte si následující otázky:

Komu jsem neodpustil/a? Na koho se zlobím? Koho nenávidím? Mám rád/a sama sebe?

Jak k nám problémy s bradavicemi promlouvají?

Výskytem bradavic.

Jak si vyléčit problémy s bradavicemi?

Dejte sami sobě lásku a snažte se ostatním odpustit. Pokud ve vás někdo vyvolává zlobu a hněv, nevracejte mu ji stejným způsobem. Jděte hluboko do sebe a najděte kořeny vaší zloby a ty odstraňte. Stejně tak odejde i bradavice.

Na fyzické úrovni je možné se bradavice zbavit tak, že nakrájíme česnek na tenké plátky a ty naložíme do octa. Po týdnu si vezmeme každý večer jeden plátek česneku, přiložíme ho na bradavici a připevníme náplastí. To budeme opakovat každý večer do doby, dokud se postupně bradavice nevyloupne.

Afirmace pro léčbu: „Vyjadřuji lásku a krásu života.“

Šárka Vávrová

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.