Řeč těla: Co nám odkrývají potíže s bradavicemi?

Jak ovlivňuje stav duše naše tělo? Objevte tajemství psychosomatiky.

V psychosomatice chápeme tělo a duši jako jeden celek, který je neoddělitelný. V případě potíží se pacient obrátí na lékaře, který pomocí testů zjišťuje, z čeho potíže pramení. V některých případech jsou potíže pacienta neidentifikovatelné a lékaři se nepodaří stanovit diagnózu. Pacient pak navštěvuje různé specialisty, kteří většinou dojdou k závěru, že je po medicínské stránce v pořádku, a to přesto, že jeho potíže stále přetrvávají. Odborníci zastávají názor, že 70 % potíží je psychického původu. Žijeme-li život plný spěchu a stresu, duše volá prostřednictvím fyzických potíží o pomoc. Potíže spojené s naší psychikou jsou psychosomatické potíže a v jejich pozadí vždy stojí stres, strach, emoce, vztek, bolest, úmrtí někoho blízkého, problémy ve vztahu, úzkost, obavy z budoucnosti nebo nezpracované problémy.

Bradavice je nezhoubný nárůstek na kůži nebo sliznici, který způsobuje lidský papilomavir HPV. Papilomaviry se v lidské populaci běžně vyskytují, ale většina z nich nevyvolává žádná onemocnění. Viry z této skupiny ale mohou vyvolat i vážnější onemocnění.

Bradavice mají inkubační dobu dlouhou od několika týdnů přes měsíce nebo dokonce roky. Je tedy možné, že člověk může přenášet bradavice, aniž by se u něho nějaké objevily. Jejich výskyt je nejčastěji na rukou, nohou nebo v obličeji. Infikovaná krev může nakazit své okolí a vytvořit tak další bradavice.

Jaké jsou duševní příčiny potíží s bradavicemi?

Bradavice představují víru ve vlastní žárlivost. Také se jedná o vnitřní nenávist. Hněvem se zloba zhmotňuje a projeví se na lidském těle. Objevíte-li na těle nějakou bradavici, přemýšlejte, na koho se zlobíte nebo koho nenávidíte. Bradavice hyzdí tělo. Také mohou obtěžovat při chůzi. Ošklivé myšlenky produkují stejně ošklivé věci i na těle.

Položte si následující otázky:

Komu jsem neodpustil/a? Na koho se zlobím? Koho nenávidím? Mám rád/a sama sebe?

Jak k nám problémy s bradavicemi promlouvají?

Výskytem bradavic.

Jak si vyléčit problémy s bradavicemi?

Dejte sami sobě lásku a snažte se ostatním odpustit. Pokud ve vás někdo vyvolává zlobu a hněv, nevracejte mu ji stejným způsobem. Jděte hluboko do sebe a najděte kořeny vaší zloby a ty odstraňte. Stejně tak odejde i bradavice.

Na fyzické úrovni je možné se bradavice zbavit tak, že nakrájíme česnek na tenké plátky a ty naložíme do octa. Po týdnu si vezmeme každý večer jeden plátek česneku, přiložíme ho na bradavici a připevníme náplastí. To budeme opakovat každý večer do doby, dokud se postupně bradavice nevyloupne.

Afirmace pro léčbu: „Vyjadřuji lásku a krásu života.“

Šárka Vávrová

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.