ŠOKUJÍCÍ VIDEO: Žena v devátém měsíci zdvihá nad hlavu padesátikilovou činku

Pokud se domníváte, že otěhotněním pro ženu končí veškeré pohybové aktivity, seznamte se s Emily Breeze, čtyřiatřicetiletou trenérkou a lektorkou fitness.

Tedy, ne že bychom vás naváděli, abyste se v době očekávání pouštěly do podobných kousků. Ani omylem. Emily byla na podobný zápřah zvyklá už dávno před tím, než otěhotněla, a než by svoji životasprávu na devět měsíců změnila, rozhodla se jít vlastní cestou.

Jak tvrdí, je horší chodit na jídlo do fast foodu, než provádět ve vysokém stupni těhotenství tyhle věci v posilovně:

Svůj trénik podle vlastních slov konzultuje s lékaři a nedělá prý nic riskantního. „Každý má na cvičení a udržování se v kondičce nějaký NÁZOR, to je to nejlehčí na světě. Ale skutečně něco DĚLAT, to už je těžší,“ svěřuje se svým fanouškům na Instagramu.

Toto její video se stalo hitem internetu zhruba před týdnem. Emily v pokročilém stadiu těhotenství v něm dělá sérii kliků do výskoku a na závěr ještě párkrát nadhodí padesátikilovou činku, jako by se nechumelilo.

Foto: emilybreeze/Instagram

„Jsem nesmírně vděčná všem, kdo mě podporují nebo alespoň nesoudí. Hlavně lékařům, sestrám, trenérům a přátelům!“ vzkazuje Emily všem svým příznivcům. „Bez jejich pochopení bych to nezvládla.“

Silné mámy mají podle Emily silné děti. Už se těšíme na to její, které se má narodit každým dnem. Soudě podle momentální formy Emily to bude super-baby!

Michaela Kovářová

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.