Zdraví a nemoci

28. září 2017 12:00

Martina Čerňanská

Životní trable? Vyzkoušejte terapii automatickou kresbou!

Někdy jsou mezilidské vztahy nebo vnitřní rozpoložení nad naše síly. Tápeme, topíme se v pocitech a otázkách bez valného řešení. Znáte to také? Jak by ne! Jednou z možností, jak se zorientovat v sobě samém a dostat vytoužené odpovědi, může být terapie pomocí automatické kresby.

Ať už máte esoterického ducha nebo ne, v podobných životních “guláších” se občas ocitáme všichni. Trápí nás vztahy s partnerem, problémy s dětmi, stojíme na životních křižovatkách a nevíme jestli doleva nebo doprava. Máme spálit most a zabouchnout dveře nebo je raději nechat ještě trochu pootevřené? Budeme litovat? Někdy trable spraví čas a zchladlá hlava, někdy to za nás vyřeší osud sám, ale někdy se ne a ne vybrodit ven. Pak můžete zkusit jednu z metod, která využívá síly našeho podvědomí a energií. Terapii pomocí automatické kresby.

Jak to funguje?

Podle koučky Ziny Rajnochové, která metodu automatické kresby úspěšně vyučuje, je třeba naučit se klást ty správné otázky a umět interpretovat odpovědi. K tomu využívá zajímavou techniku automatické rychlokresby, při které se nepřemýšlí. Vypnete hlavu a necháte “vesmír”, ať to vyřeší za vás. Připadá vám to málo racionální? Možná, ale přiznejme si, že čistě racionální věci také pokaždé nefungují. Tak proč to nezkusit s naším podvědomím?

Vyzkoušejte kurz automatické kresby, budete převkapení, Foto: istock.com

Nejprve diagnostika, pak harmonie

Síla intuice, kterou jsme pod slupkou moderního člověka pěkně přidusili, by se nám v takových situacích mohla náramně hodit. Zina ji se svými klienty umí opět nalézt a s pomocí takzvaných diagnostických obrázků automatické kresby získat přehled o problému. Jakmile totiž máte správně položenou otázku, je nasnadě, že jste na správné cestě k odpovědi. Automaticky vytvořené obrázky se ovšem musí umět správně interpretovat. Aby vám ta podvědomím /nebo vesmírem/ stvořená čmáranice prostě dala smysl. Po správné diagnostice se naučíte vytvořit obrázky harmonizující, které vám budou pomáhat při dosažení výsledků a na cestě k spokojenosti.

Kde se to naučíte?

Řešit pomocí automatické kresby můžete opravdu cokoli, čím si nejste v životě jisti. Automatická kresba vám přesně odhalí, jaký je váš současný stav. Ukáže i možnosti do budoucnosti a doporučení, co dělat pro to, abyste byli šťastní a vyrovnaní. Tak proč to nezkusit? Jeden z workshopů Ziny Rajnochové probíhá v začátkem října v Akademii stylu&módy v Praze! www.facebook.com/modniakademie

Mohlo by vás také zajímat z oblasti psychologie:

autor: KU

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.