Zdrcený Štefan Margita o smrti Hany Zagorové: Návrat do prázdného bytu mě drásá

Štefan Margita poslal zesnulé Haně Zagorové dojemný vzkaz

Operní pěvec Štefan Margita právě zažívá nejbolestivější chvíle svého života. Musel se navždy rozloučit se svou milovanou ženou Hanou Zagorovou. Ta zemřela po dlouhých zdravotních komplikacích 26. srpna dopoledne. Margita až k večeru sebral sílu a napsal na sociální sítě smutný vzkaz plný láskyplného vyznání.

„Hani, lásko moje jediná. Děkuju ti za třicet krásných zamilovaných let! Na dnešní 11. hodinu už však nikdy nezapomenu. Strach, úplná beznaděj, že jsem tě navždy ztratil a že už nejsi a nebudeš. Návrat do prázdného bytu mě drásá. Koukám na tvé věci a každý krok mi tě tu připomíná. Miluju tě a navždy budu! Tvůj Štefan,“ napsal Štefan Margita.

Zagorová se delší dobu potýkala se zdravotními problémy. Už od mládí trpěla špatnou krvetvorbou, což ji nutilo pravidelně docházet na krevní transfúze. V poslední době navíc prodělala covid, který její zdravotní stav zhoršil.

Letos 6. června oslavila s manželem Štefanem Margitou 30 let od svatby. Vytouženého dítěte se nikdy nedočkala. V rozhovoru pro týdeník Téma přiznala, že kvůli své nemoci ho mít nemohla a o miminko při léčbě dokonce přišla.

S Margitou tvořili dokonalý a milující pár. Po celou dobu svého vztahu dávali jasně najevo, jak moc si jeden druhého váží a stali se inspirací pro jiné páry z českého showbyznysu.

Sdílejte článek
Štítky smrt vztahy COVID-19 Hana Zagorová Štefan Margita

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.