Celebrity

27. června 2023 09:05

redakce Prima Ženy

Zemřela hvězda show Let's Dance. Moniku zabily nádory na mozku

Ve slovenské televizní soutěži Let's Dance byla hvězdou, dnes už bohužel tančí v nebi. Monika Nováková byla statečná bojovnice, ale zákeřná nemoc ji bohužel nenechala ten nejdůležitější boj vyhrát.

Monika Nováková zazářila v Let's Dance během večera, který patřil lidem s těžkými životními příběhy. Právě ona byla jednou z těchto osob – byla jí diagnostikována rakovina děložního hrdla, bohužel pozdě i přesto, že nezanedbávala pravidelné prohlídky.

„Chemoterapie mi vůbec nezabraly,“ prozradila pro portál Topky.sk. Později také informovala své sledující na sociálních sítích, že její stav se bohužel nelepší. „Zázraky se nedějí. Už mám nádory i na mozku,“ napsala statečná Monika.

V nemocnici už pak nemohla ani chodit a požádala o pochopení, když nebude odepisovat na zprávy. Jen o pár dní později sdružení Nie rakovině oznámilo, že žena, která statečně čelila zákeřné rakovině, zesnula. „Naše statečná, naše drahá Monika Nováková, odešla,“ napsali zástupci.

Naša statočná, naša drahá Monika Nováková, odišla.🖤 Naše srdcia sa zastavili, nemám dosť sĺz a ani slov. ... Dievčatko...

Posted by NIE RAKOVINE on Wednesday, June 21, 2023

„Leť do světla, Moničko naše drahá – tam, kde už nic nebolí, kde nejsou lékaři, co si nevšimnou nádorů, kde nejsou pojišťovny, co neplatí léky. Tvoje smrt je němou výčitkou tohoto systému,“ zněl smutný vzkaz v oznámení. Monika se přitom nedávno stala babičkou, a kdyby byla zdravá, mohla si užívat vnoučete.

S rakovinou bojuje také herečka Shannen Doherty:

Sdílejte článek
Štítky nemoc smrt rakovina Monika Nováková

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.