Celebrity

16. října 2023 02:00

ČTK , redakce Prima Ženy

Zemřela Suzanne Somers. Proslavila ji role mámy Carol ze seriálu Krok za krokem

Den před svými narozeninami zemřela americká herečka Suzanne Somers, která ztvárnila matku Carol Fosterovou v oblíbeném sitcomu Krok za krokem. Bylo jí 76 let. Herečka prohrála boj s rakovinou, která se jí vrátila.

Suzanne Somers více než 23 let bojovala s rakovinou prsu a zemřela v neděli 15. října ráno. V době smrti s ní byl její manžel Alan Hamel, syn Bruce a další členové rodiny.

Hereččina rodina se podle prohlášení sešla, aby oslavila její 77. narozeniny 16. října. „Místo toho oslaví její výjimečný život a chtějí poděkovat milionům jejích fanoušků a sledujících, kteří ji měli velmi rádi,“ stojí v oznámení.

Somers v červenci na Instagramu oznámila, že se jí vrátila rakovina prsu a že je připravena s nemocí opět bojovat. Herečce byla rakovina prsu poprvé diagnostikována v roce 2000 a bojovala také s rakovinou kůže.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: Kazma už ví, co provede s milionem dolarů. Chystá velkolepou akci, která nemá v Česku obdoby

Sdílejte článek
Štítky Krok za krokem rodina Instagram rakovina prsu herec Suzanne Somers Alan Hamel

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.