Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Jednoduchý test ukáže, v jaké jste kondici

A zabere vám jen 10 vteřin!
Vydáno: 05.09.2016
Můžete si to zkusit hned!
Autor: Thinkstock Můžete si to zkusit hned!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Prý podle něj poznáte i to, jak dlouho budete žít. To nám ale přijde docela morbidní. Proč si ale velmi jednoduše neověřit, jak na tom vaše tělesná schránka je?

Na začátku si dejte 10 bodů jen za to, že stojíte. Podívejte se na obrázek pod tímto odstavcem a postupujte podle něj. Překřižte si nohy, krčte kolena a postupně jděte níž, až si sednete do tureckého sedu. Snažte se přitom nepomáhat si rukama, o nic neopírat ani nepadat. Pak se znovu stejným způsobem postavte. Opět se snažte ničeho nepřidržovat a o nic se neopírat. 

Potřebujete jen trochu místa a pohodlné oblečení Foto:                                                                                                Foto: womenshealthmag.com

 

 

Teď si test vyhodnoťte:

Odečtěte si z 10 bodů, které máte, jeden bod za každý okamžik, kdy jste si během testu museli pomoci rukou nebo nohou. Počítá se například i to, že jste položili dlaň na koleno. Půl bodu si odečtěte za každé zakymácení.

Ideální výsledek je 8 a více bodů. Pomocí testu jste si mohli prověřit svou sílu a také rovnováhu, které jsou považovány za klíčové ukazatele dlouhověkosti. Pokud vám ještě nebylo 40 let a máte méně než 7 bodů, možná je čas zkusit lekce jógy.

A jak jsme dopadli my v redakci?

Je to celkem vyrovnané – třetina test udělala bez problémů, třetina prošla s odřenýma ušima a třetině se nepodařilo zvednout ze země. Jak jste na tom vy?

 

 

Je to opravdu to, co vás hned napadlo?

OTESTUJTE SE: Máte nestydaté myšlenky?

Nenápadná rostlinka s mimořádnými účinky

GOTU KOLA: Čínský elixír mládí

Článek je zařazen v: test, život, otestujte se, dlouhověkost
Reklama