7 hollywoodských herců, kteří zrají do krásy. Komu ze slavných mužů stárnutí nejvíce prospívá?

Jsou slavní, úspěšní a svou krásou dlouhá léta oslňují fanynky po celém světě. U mnoha hollywoodských herců přitom platí, že zrají jako víno a s přibývajícími lety jsou nejen mužnější, ale i přitažlivější. Připravili jsme pro vás sedm hvězdných krasavců, na jejichž vzhled má stárnutí více než pozitivní vliv.

1. Tom Hardy

Jako mladík si Tom Hardy měl tu čest zahrát v legendárním válečném snímku Černý jestřáb sestřelen nebo ve Star Treku, v nichž už tehdy naznačil svůj talent. Naplno ho projevil později ve filmech Počátek či Dunkerk. Začínal však jako model, a dokonce vyhrál i v britské reality show Find Me a Supermodel zaměřené právě na modeling. Přesto ho tato kariéra nenaplňovala a raději se zaměřil právě na studium herectví. Ačkoliv už v deseti letech začal kouřit a ve třinácti měl bohaté zkušenosti s alkoholem a halucinogeny, na jeho vzhledu se to rozhodně nepodepsalo. Naopak.

2. Brad Pitt

Žádný seznam slavných, žhavých či do krásy zrajících mužských celebrit by nebyl kompletní, kdyby se v něm neobjevil hollywoodský krasavec Brad Pitt. Fanynky ho zbožňují už pár desítek let – svou pozici nejvíce sexy herce si upevnil rolí ve filmu Klub rváčů. A přestože by se mohlo zdát, že už nemůže být větší fešák, opak je pravdou. S přibývajícími léty zmužněl a vyzařuje ještě silnější charisma než za mlada. Po rozchodech s herečkami Jennifer Anniston a čerstvě i s Angelinou Jolie je navíc opět volný, a jeho obdivovatelky tak mají opět šanci získat si jeho srdce.

3. Leonardo DiCaprio

Jeden z kritikou nejvychvalovanějších herců planety v mládí zazářil především jako okouzlující Jack ve velkofilmu Titanic. S přibývajícím věkem však zraje jako víno nejen herecky, ale i po fyzické stránce. Kromě svého šarmu, který v poslední době předvedl například ve snímcích Vlk z Wallstreet, Velký Gatsby nebo nejnovějším Tenkrát v Hollywoodu, navíc disponuje vášní k filantropii a výrazně se angažuje v otázkách životního prostředí.

4. Matt Damon

Matta Damona, jednoho z nejvíce vydělávajících hollywoodských herců vůbec, nejspíš znáte především z filmu Dobrý Will Hunting, v němž na sebe poprvé výrazněji upozornil. Všestranný herec, který později zazářil ve válečném snímku Zachraňte vojína Ryana či jako agent Jason Bourne, za poslední léta výrazně zmužněl a nutno uznat, že mu to jde vyloženě k duhu.

5. George Clooney

Herec a producent George Clooney je dokonalým příkladem muže, který skutečně zraje jako víno, a to nejen co se vzhledu týče, ale i v souvislosti s kariérou. Mimo role v trilogii Dannyho parťáci či seriálu Pohotovost také koprodukoval třeba americké drama Argo, za jehož koprodukci dostal několik cen. V roce 2009 ho dokonce časopis Time zařadil mezi 100 nejvlivnějších lidí na světě.

6. Robert Downey jr.

Jako mladý měl Robert Downey Jr. velmi slušně rozjetou kariéru. Exceloval například ve filmu Chaplin, kde ztvárnil legendárního komika. Poté však několik let bojoval se závislostí na návykových látkách, která nadějného pohledného mladíka proměnila v trosku. Na rozdíl od jiných mužů, které dohání krize středního věku, to ale u Downeyho bylo přesně naopak – úspěšně se vyléčil, vyrostl do krásy a zahrál si Sherlocka Holmese ve stejnojmenném filmu nebo Iron Mana ve snímcích o komiksových hrdinech od Marvela. A při pohledu na něj snad vůbec nikdo nepochybuje o tom, že nikdy předtím nevypadal lépe.

7. Justin Timberlake

Doby, kdy Justin Timberlake zářil v populárním boybandu 90. let 'N Sync a bojovaly o něj Britney Spears s Christinou Aguilerou, jsou dávno pryč. A pro sympaťáka, který se v posledních letech proslavil především filmy Kamarád taky rád a Sociální síť, je to možná jenom dobře. Své mladistvé kudrliny proměnil v krátký sestřih, dospěl, zmužněl a po boku manželky a herečky Jessicy Biel mu to sekne více než kdy předtím.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.