Životní styl

25. února 2020 00:34

Chcete romantiku mezi Týnou a Jankem? Pak se podívejte v úterý na Slunečnou!

Ti dva k sobě prostě patří… A přesvědčit se o tom můžete v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Týna přijede do Prahy promluvit si s Jankem o prodeji Slunečné. Všechny ale zaskočí, především Hanu, která konečně Týnu uvidí na vlastní oči. Ale Hana rozhodně nebude jediná zaskočená…

Týna se chce se sejít s Jankem, nicméně si ji převezme Roman, a rovnou i Sylva, která s Romanem podepsala smlouvu o smlouvě budoucí o prodeji statku. S oběma se nepohodne a vtrhne rovnou do Jankovy kanceláře – kde najde Janka, o němž si ale myslí, že je Vilda. A je pořádně nabroušená!

Všechno Vildovi alias Jankovi vytmaví, ale skutečného Janka se její slova dotknou víc, než by byl ochoten připustit. Proto Janek Romanovi zakáže Slunečnou dále řešit. Jenže Roman cítí v tomto kšeftu velký potenciál a Janka nechce poslechnout.

Další problémy na Slunečné

Tony v lese najde mrtvé bažanty a tím vzniká oprávněná obava, zda se nejedná o ptačí chřipku. Navíc se mrtvého ptactva v okolí začíná objevovat čím dál víc.

To ale není nic proti tomu, k čemu se schyluje mezi Popelkovými a Vackovými. Sylva ve snaze prodat statek a vytřískat z toho co nejvíc peněz přistoupí až k takřka mafiánským praktikám. Svede Štěpána, a tím začne vydírat Lídu. Jenže to nezná dědu Vacka!

Mrkněte se na romantiku:

A děda Vacek se nečekaně skamarádí s Álou, což bude Lída velmi těžko snášet. Že by snad ti dva spolu začali chodit?

Podívejte se na upoutávku k další epizodě seriálu Slunečná:

Nechápete, co tím myslíme? To se budete muset v úterý ve 20.15 na Primě podívat na další epizodu seriálu Slunečná. Děda Vacek a jeho nenáviděná snacha Lída mají totiž leccos společného. A Sylva si na ně jen tak nepřijde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.