Co o vás prozradí oblíbené jídlo? Víc, než byste si mysleli

Věřte tomu nebo ne, ale dokonce i to, jaké si vyberete v restauraci jídlo, o vás prozradí možná více, než byste sama chtěla. A může to mít dokonce až fatální důsledky! Traduje se historka, jak se známý zpěvák rozešel s krásnou dívkou jen proto, že si ke specialitě v luxusní restauraci poručila – kečup.

Tak pozor na to, i dle výběru pokrmu pozná bystrý pozorovatel, jaká vlastně jste. Co na vás tedy prozradí vaše oblíbená dobrota?

Pizza

Máte ráda dobrodružství, s oblibou experimentujete. Partner se s vámi nenudí, spíš naopak, čas od času vás musí dokonce mírnit. Někdy se chováte opravdu nepředvídatelně, jste neřízená střela, nikdo neví, co uděláte za pět minut. Jste městský typ, život na venkově by vás nebavil. Milujete minišatičky a boty na vysokých podpatcích.

Biftek a hranolky s „tatarkou“

Jste ohnivá žena, energická, temperamentní, výrazná. Nelze vás v davu přehlédnout. Na vašem talíři téměř nikdy nechybí maso, nechápete, jak se mu někdo může vyhýbat. Jídlo bez pořádného kusu masa je pro vás mdlé a vlastně zbytečné. Milujete společnost, jste extrovertní, bez přátel a obdivovatelů byste se unudila k smrti. Život si vychutnáváte, patříte k lidem, kteří umí žít.

Palačinky se šlehačkou a čokoládou

Pořádně si osladit život, to je vaše krédo. Smějete se ženám, které se týrají dietami a tráví půl života usilovným počítáním kalorií. Jste přesvědčena o tom, že mužům se líbí daleko bujnější tvary, než mají unylé modelky. Odmítáte jíst lístek salátu za den, jen abyste vážila čtyřicet pět kilo, a vůbec standardizovat se do nějakého obecného mediálního obrazu krásy. Zakládáte si na tom, že jste svá a nepodléháte teroru módních trendů.

Těstoviny

Nutně se potřebujete uklidnit a zlepšit si náladu. Proto si tak často objednáváte těstovinová jídla. Sacharidy produkují spoustu serotoninu, hormonu štěstí. Ten hledáte. Snadno totiž podléháte stresům a úzkostem, ať už pramenícím z práce anebo z partnerských problémů, často bohužel z obojího. Jste spíše introvertně založena a nic z toho nebudete vykládat okolí. Své problémy tajíte.

Zeleninový salát

Jste na sebe přísná a neděláte žádné kompromisy. Nechápete, jak se jen někdo může ničit nezdravým jídlem. Jsou ovšem muži, kteří se tomuhle způsobu stravování vysmívají, považují vás za nudnou. Z průzkumu jedné americké společnosti vyplynulo, že kdo si k jídlu vybírá zdravé jídlo, přeje si, aby bylo okolo něj všechno v pořádku. Jenže život je jiný, takže takový člověk je uzavřený, přecitlivělý a paradoxně je nucen dělat hodně kompromisů.

-EM-


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 7. 2024

Berani, smíchejte dnes realitu s trochou fantazie. Na chvíli si odpočiňte a odreagujte se. Zkuste strávit čas meditací a vyčistěte si hlavu od každodenních starostí. Uklidňující, relaxační činnosti jsou tím nejlepším způsobem, jak dnešní den strávit. Vydejte se na procházku s přáteli a ponořte se do hovoru na obskurní témata. Dopřejte si čas a prostor pro snění.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.