Životní styl

14. září 2020 06:00

David Hofbauer je zpátky v seriálu Sestřičky. Jak se na něj bude tvářit Mery a Michal? Sledujte exkluzivní rozhovor

Nečekaná návštěva na urgentním příjmu rozvíří vody. David Hofbauer je zpátky! Podívejte se na to v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Sestřičky.

David Hofbauer se vrátil do Rubavy na Kidův popud. Kid se totiž obává o zdraví své sestřenice, kterou její rodiče, zejména despotický otec, nechtějí odvést k lékaři. Trápí ji přitom kašel a nemůže dodechnout. Podle Kida je její stav vážný, a jak se ukáže, jeho obavy byly oprávněné.

Podívejte se na upoutávku pondělní epizody:

David nejenže zjistí, nakolik je zdravotní stav Kidovy sestřenice vážný, ale hlavně začíná zjišťovat, že mu Kid lhal. David mu věřil, že žije v Německu u svého bratra. Opak je ale pravdou.

Sledujte rozhovor seSabinou Laurinovou a Sašou Rašilovem:

V Německu nežije, žije v Rubavě, kde se účastní nelegálních zápasů, do kterých ho jeho strýc v pouhých 14 letech nutí.

Jako první bude ale David řešit stav své sestřenice. Navštíví ji doma, usoudí ale, že stav je natolik vážný, že potřebuje okamžitě do nemocnice. A zamíří si to rovnou na rubavský urgent, kde narazí na Mery.

Sledujte v exkluzivní ukázce, jak se bude Mery tvářit:

Mery samozřejmě příchod bývalého partnera, o němž se domnívala, že žije v Anglii a věnuje se vědě, zaskočí. Zaskočený bude ale i David. Na urgentním příjmu se rovnou seznámí i s Michalem, o jehož existenci neměl ponětí.

Navenek se tváří, že je nad věcí a nový životní partner Mery mu nevadí, Rasputinovi je ale jasné, že i přes silácké řeči k Mery stále cítí víc, než by byl ochoten přiznat.

Podívejte se na video:

Majorka Hartmanová pátrá nadále v případu úmrtí svého syna. Díky svému bývalému podřízenému Špalkovi má možnost nahlédnout i do policejních spisů ohledně úmrtí. Ukazuje se, že její pocit byl správný. V případu opravdu něco nehraje!

Na seriál Sestřičky se podívejte v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky Německo Anglie rozhovor TV Prima Grigorij Jefimovič Rasputin seriál sestřičky modrý kód sestřičky online seriál sestřičky Saša Rašilov mladší Mera

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.