zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Podrobná analýza jídelníčku Míši s Terezou: Redukční jídelníček na 5400 kJ

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

PhDr. Karolina Hlavatá, PhD. , Vydáno: 25.10.2021
Jak pracovat s redukčním - rámcovým jídelníčkem?

reklama

Rámcové jídelníčky vám umožní sestavit si nutričně vyvážený celodenní jídelníček, a přitom vám nic nediktuje. Je jen na vás, zda posnídáte ovesnou kaši nebo toust se sýrem. Potřebujete k tomu jen vědět kolik čeho máte sníst a v jakých kombinacích.

Princip spočívá v tom, že v rámci 1denního jídla (například snídaně) kombinujete určité množství ze skupiny sacharidů, bílkovin, ovoce a/nebo zeleniny. U oběda a večeře se počítá ještě s tukem na vaření a s troškou mouky. Takže snídaně může být složena z 1 plátku celozrnného chleba, 55 g tvrdého sýra a 100 g rajčat. Nebo si vezmete 40 g vloček, 150 g skyru a k tomu 50 g malin.

PORAVINY SI ALESPOŇ ZPOČÁTKU VAŽTE, JEDINĚ TAK DOCÍLÍTE PŘESNÉ SKLADBY JÍDELNÍČKU A BUDETE HUBNOUT. POZDĚJI JIŽ VELIKOST PORCE ODHADNETE. MĚJTE KUCHYŇSKOU VÁHU STÁLE PŘI RUCE A NEBOJTE SE, VÁŽENÍ POTRAVIN NENÍ ŽÁDNÁ ZTRÁTA ČASU.

Zde si prostudujte kompletní rozepsaný rácomcový jídelníček na 5400 kJ

Matka a dcera se rozhodly hubnout společně.

Míša s Terezou jsou uvězněny v tělech stařenek. Matka s dcerou musejí zabojovat o život!

reklama

Související témata: Tlouštíci , rozepsaný jídelníček na celý den , Rámcový jídelníček , redukční dieta , zdravé hubnutí , FTV Prima , zdravý životní styl

reklama

Přečtěte si také

reklama