Influencerka přetváří XS outfity celebrit na XXL a vypadá skvěle!

Chtěla jsem dokázat, že velikost oblečení nemusí ovlivňovat náš vlastní styl, i když máme kila navíc, říká Katie Staruno. Z outfitů velikosti XS dokáže vytvořit XXL verzi. Otevřeně však mluví i o tom, že cesta za spokojeností s vlastním tělem byla složitá.

Katie Sturino je influencerka, blogerka, podnikatelka, ale i aktivistka, která se rozhodla bojovat za to, že i ženy s kily navíc mohou vypadat dobře a hlavně stylově. To dokazuje na svém Instagramu vlastním tělem, které má do velikosti XS daleko. Narozdíl od australské komičky a influencerky, která celebrity paroduje, se Katie inspiruje outfity různých osobností, jež se snaží věrně okopírovat a dokázat, že i když máte o šest velikostí větší sukni, můžete pořád vypadat dobře.

Mít velikost XS automaticky neznamená být šťastný

Američanka Katie Sturino se pohybuje v módě od mládí, třeba jako stážistka začínala u Chanel, na chvíli se ohřála i u Dolce a Gabbana, aby se následně ujala PR agentury. Její práce ji ve vnímání módy a osobního stylu utvářela.

„Sebevědomí vychází z našeho vnitřního já. Musíte se podívat do sebe a nosit to, v čem jste šťastní. Nenoste to, v čem se cítíte jistě, nenoste to, co vám lichotí. Pokud vás oblečení stresuje a chcete se cítit pohodlně, zainvestujte do stylisty,“ radí influencerka a upozorňuje na to, že oblékat se podle toho, aby to lichotilo naší postavě, je cesta do pekel a zbytečný kompromis, který zrazuje naše vlastní touhy.

Cestu za spokojeností dláždí 25 kilogramů navíc

Ani chvíle, kdy si založila svůj populární blog www.the12ishstyle.com, nebyla tou, kdy by byla se svým tělem v míru. V té době nosila velikost 40 a snažila se zhubnout na 38, aby se jojo efektem dostala až na velikost 42. Začarovaný kruh skončil podle Katie Sturino teprve před dvěma lety, kdy přibrala víc jak 25 kilogramů. V tento moment se přestala honit za tím být o něco hubenější.

„Jsem daleko větší, než jsem bývala, ale také jsem na sebe laskavější. Nemyslím si, že by k přijetí vlastního těla fungovala jakákoliv rada. To, co jsem se během let naučila z vlastní zkušenosti, je, že neexistuje žádná ideální cesta. Moje kamarádka, která nosí velikost 36 se cítí nejistě v bikinách a chce nosit velikost XS. Jiná kamarádka s velikostí 38 chce být 36. Nesmíme štěstí zaměnovat za obyčejnou velikost našich kalhot,“ vysvětluje.

Podívejte se na outfity slavné influencerky, která se projedla ke spokojenosti sama se s sebou:

Outfit topmodelky Karlie Kloss, kterou jste mohli vídat pravidelně na molu The Victoria´s Secret Fashion Show, napodobilaKatie Sturuno dokonale.

Jednou z nejoblíbenějších inspirací je pro Katie Meghan Markle, jež viditelně nosí o několik velikostí menší šaty. Influencerka se takovou výzvou poprala zcela elegantně.

Katie se nezaměřuje jen na elegantní outfity. Nosit velikost XXL a vytvořit cool outfit jako vystřižený z hudebního klipu, není lehké.

Katie Sturino někdy napodobuje rovnou i celé situace, v kterých je móda začleněna.

Americká influencerka se nebojí inspirovat outfity ani hodně drobných žen, jako je modelka a herečka Cara Delivigne, která na sebe oblékla kostýmek v barvě lila.

Elegantní saténové kalhoty nemusí oblékat pouze ženy s velikostí XS.

Sdílejte článek
Štítky Instagram móda styl celebrita oděv Influencer Chanel Karlie Kloss

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.